Rozdzielczosc w Panasonic 37(1024x720) na Xbox360

Patrys25

New member
Witam... mam pytanie odnosnie rozdzielczosci na xbox360. Jako ze nie mam tej konsoli a planuje zakup razem z TV, chcialbym sie dowiedziec jak to jest z ta konsola.. czy dostosowywuje sie ona do rozdzielczosci TV czy znieksztalca obraz? Wedlug mnie taka normalka to 1024x768... a TV Panasonica 37 cali ma rozdzielczosc (1024x720) czy w zwiazku z tym bede mial jakis znieksztalcony obraz ?
Prosze o odp najlepiej posiadaczy Panasa... dzieki
 

Dante_82

New member
Patrys25 napisał:
Witam... mam pytanie odnosnie rozdzielczosci na xbox360. Jako ze nie mam tej konsoli a planuje zakup razem z TV, chcialbym sie dowiedziec jak to jest z ta konsola.. czy dostosowywuje sie ona do rozdzielczosci TV czy znieksztalca obraz? Wedlug mnie taka normalka to 1024x768... a TV Panasonica 37 cali ma rozdzielczosc (1024x720) czy w zwiazku z tym bede mial jakis znieksztalcony obraz ?
Prosze o odp najlepiej posiadaczy Panasa... dzieki

Witam...

Z tego co mi wiadomo to TV Panasa 37 jaki i inne modele mają rozdzielczość 1024x768 :D

Co się tyczy X360, to w zależności jakim kablem podłączysz konsole.
Ja mam kabel VGA i w menu konsoli mogę sobie wybrać dowolną rozdzielczość (prawie jak w windowsie). Nie ma problemu z ustawieniem 1024x768, jak i 1280x720, a jak będziesz miał full hd to też puścisz sygnał 1080i.

Szczerze to mogę Ci polecić konsolkę, bo jak zapuściłem filmy WMV HD to szczena mi opadła... a gry wyglądają zaje... :D

pozdrawiam
 

Raz3r

New member
moze mowisz o plazmach, ale telewizory HD Ready, na ktorych gry na Xboxa 360 wyglądają najlepiej obsługują rozdzielczosc 1366x720. Z tego co pamietam bo dawno podpinalem 360 konsola automatycznie wykrywa rozdzielczosc, a jesli nawet tego nie zrobi w opcjach mozna zmienic to recznie.
 

Pansłonic

New member
Patrys25 napisał:
... Wedlug mnie taka normalka to 1024x768... a TV Panasonica 37 cali ma rozdzielczosc (1024x720) czy w zwiazku z tym bede mial jakis znieksztalcony obraz ?
Prosze o odp najlepiej posiadaczy Panasa... dzieki
Luknij sobie tutaj; http://www.panasonic.pl/oferta.php?sub=239 i wszystko chyba jasne (?) Pewnie sugerowałeś się jakąś stroną sklepu gdzie można napotkać pomyłki odnośnie tego parametru;)
A tak nawiasem, pojawił się dzisiaj m.in. nowy model TH-37PV70P
 

(Cy)Gorg

New member
Bez reklam
Pansłonic napisał:
A tak nawiasem, pojawił się dzisiaj m.in. nowy model TH-37PV70P

No, no, zapowiada się na niezly hit. 1080p na wejsciu, system zarządzania kolorem 3D przy cenie producenta 5000zł, po sklepach na starcie jak przypuszczam za okolo 4200-4300zl.
 
Do góry