Panasonic seria CX750 - nowości 2015 r.

000HQ150

Banned
Gratuluję zakupu.
Ale żeby nie było tak słodko, to zapytam czy jesteś świadomy warunków gwarancyjnych Sony?
Obyś nie musiał z niej korzystać. Masz tu tematy na tym forum na ten temat.
 

Krukocz

New member
Gratuluję zakupu.
Ale żeby nie było tak słodko, to zapytam czy jesteś świadomy warunków gwarancyjnych Sony?
Obyś nie musiał z niej korzystać. Masz tu tematy na tym forum na ten temat.

Jeśli są jakieś haczyki to ich nie znam, poszukam. W przeszłości nie miałem problemów z usługą serwisową tej firmy. Kupując ten telewizor dokupiłem za 1500 pln dodatkową gwarancje 5 lat, nawet na zbicie matrycy z mojej winy ( mam małego urwisa w domu lat 3 ).
 

accu

New member
Bez reklam
Jeśli są jakieś haczyki to ich nie znam, poszukam. W przeszłości nie miałem problemów z usługą serwisową tej firmy. Kupując ten telewizor dokupiłem za 1500 pln dodatkową gwarancje 5 lat, nawet na zbicie matrycy z mojej winy ( mam małego urwisa w domu lat 3 ).

Witam uprzejmie,

Z "jakością" gwarancji 5 - letniej to w praktyce bywa niestety różnie .
Telewizor , który kupiłeś rzeczywiście ma bardzo dobry obraz i życzę długiego okresu bezawaryjnego
użytkowania tego Sony Android TV .:|

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 

tubing

New member

jędrzejj 1957

Active member
Bez reklam
Przecież w większości sklepów można sprawdzić tv na miejscu , a kalibracja też ma wpływ na jakość wyświetlanego obrazu.
 

RHJG

New member
Bez reklam
Witam zgoda, tylko ten TV ma winiete,ciemnie boki i rogi a tego kalibracją nie zlikwidujesz....
 

tubing

New member
Witam,
Panowie, nikt nie przeczy. Nie wszystkie TV z modelu CX750 mają jakość matrycy jak ten prze mnie pokazany na regale sklepowym. To pewne. Ale proszę, nie sugerujcie, że mogę iść do sklepu i przebierać w matrycach...
Pan z Saturna i tak był nad wyraz uprzejmy, bo w rozmowie o tym modelu stwierdził, że to co widzę, to ustawienia "sklepowe", czyli "dynamiczny". Po czym zmienił sam ustawienia na "kino" i...dupa. Poprawy prawie nie było. Owszem obraz bardziej stonowany, nie raził już w oczy, ale kolor na jakiejś statycznej scenie nie był jednolity. Miał lokalne przebarwienia w centralnej części ekranu. Wypisz wymaluj, jak w moim leciwym Sharpie, o którym już wyżej wspomniałem.

Pozdrawiam
 

jędrzejj 1957

Active member
Bez reklam
Niczego Tobie nie sugeruje;) Ty płacisz i wymagasz dobrej jakości od zakupionego sprzętu i masz rację. Jak do tej pory dogadywałem się z Obsługą przy zakupie choć nieraz dość marudziłem :lol:
 

tubing

New member
Myślę że jeszcze długo ten schemat postępowania będzie aktualny - dogadanie się z obsługą :)
:D Mnie w S. już rozpoznają. Nie mówią wprawdzie po imieniu, ale za nim kupię TV, to kto wie...
 

bluray

Banned
Myślę że jeszcze długo ten schemat postępowania będzie aktualny - dogadanie się z obsługą :)
:D Mnie w S. już rozpoznają. Nie mówią wprawdzie po imieniu, ale za nim kupię TV, to kto wie...
Tylko, że sprzedawcy z M/S/Euro najczęściej nie mają w domu TV bo ich jeszcze nie stać.
Wiedzę czerpią ze szkoleń. Wybrani.
TV na ścianie dostaje tryb sklepowy i to wszystko.
Na wyspach dema. Z reguły nigdy nie widzieli jak gra TV SAT czy z BD.
 

jędrzejj 1957

Active member
Bez reklam
Czytam testy Panasonica cx700 który jest krytyczny dla tego modelu , czytam zapowiedz testu cs520 w która jest nie zbyt pozytywna , a są te modele na innych matrycach niż cx 740/750.
@kiki może warto by przetestować ; tego IPSa; i zobaczymy czy Panasonic w tym roku skopał wszystkie serie tv. Myślę że jest trochę osób którym ten tv w ich warunkach do oglądania był by dobrym zakupem , oczywiście po ; jakimś; szybkim teście , a dla których smolista czerń to nie wszystko :lol:.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Tego nie wiem , ale przetestuję wszystkie modele w ciągu miesiąca.
Mam nadzieję że wyższe modele będą ok.
To w porównaniu z nowymi dużo droższymi, zeszłoroczne model tańsze o 30% są extra !
 
Do góry