który z modeli: TH-42PV60E(EH), PV600E, czy PV45E???

jarzak

New member
Przeczytałem już chyba (???) wszysktie posty dotyczące plazm Panasa. Jeszcze niedawno byłem zdecydowanym zwolennikiem LCD (JVC40S70, SHARP42XD1E, Toshiba 42El67Z), ale teraz chyba przekieruję swe "chciejstwa". Wszyscy krzyczycie, że plazmy mają lepszy obraz z kablówki (moja żona ogląda ją częściej niż, np. n-box, czy dvd).
Mam zamiar kupić lepszy tv (teraz mamy 29` panasa crt, z którego jesteśmy bardzo zadowoleni).
Jednak chciałbym prosić Was, szanowni forumowicze, o opinię dot. wskazanych przez mnie modeli. Proszę pomóżcie, który będzie najlepszy do pokoju 17m2, okna od południa. ustawienie tv bokiem do okien. Który z tych modeli ma lepszy ekran? A może inny model, może inne firmy mają lepszy obraz?
Jeśli macie chwilkę dopomóżcie w wyborze dobrego tv do 5 tyś.!!!
:?: :?: :?:
 

ar2

Wsparcie
Członek Załogi
HD Squad
Nikt za Ciebie decyzji nie podejmie, są wątki o każdym z wymienionych TV, należy je przeczytać i podjąć decyzję, a najlepiej porównać ze sobą i wtedy ją podjąć!

Pozdrawiam
 

bart

New member
jarzak napisał:
Przeczytałem już chyba (???) wszysktie posty dotyczące plazm Panasa. Jeszcze niedawno byłem zdecydowanym zwolennikiem LCD (JVC40S70, SHARP42XD1E, Toshiba 42El67Z), ale teraz chyba przekieruję swe "chciejstwa". Wszyscy krzyczycie, że plazmy mają lepszy obraz z kablówki (moja żona ogląda ją częściej niż, np. n-box, czy dvd).
Mam zamiar kupić lepszy tv (teraz mamy 29` panasa crt, z którego jesteśmy bardzo zadowoleni).
Jednak chciałbym prosić Was, szanowni forumowicze, o opinię dot. wskazanych przez mnie modeli. Proszę pomóżcie, który będzie najlepszy do pokoju 17m2, okna od południa. ustawienie tv bokiem do okien. Który z tych modeli ma lepszy ekran? A może inny model, może inne firmy mają lepszy obraz?
Jeśli macie chwilkę dopomóżcie w wyborze dobrego tv do 5 tyś.!!!
:?: :?: :?:

Jesli przeczytales uwaznie to sam wiesz ze 60 od 600 nie roznia sie jakoscia obrazu, tylko dzwiekiem, funkcjami dodatkowymi, designem ... no i cena ;) . 45 E to okrojona wersja 60 z gorszymi parametrami. Tak wiec wszystko zalezy od Twojego portfela. Jesli znajdziesz 600 do 5 TPLN to ja bym z miejsca bral (ale zycze powodzenia w szukaniu:eek: ). Jesli nie, to bierz 60.

Jesli chodzi o plazmy, to lepszy obraz da Ci chyba tylko Pioneer (ale cena troooche wyzsza)

pozdr
 

jarzak

New member
panasie

Pewnie, że nikt za mnie decyzji nie podejmie.
Chodzi tylko o radę od użytkowników tych modeli. Dane techniczne są na wyciągnięcie ręki, nie tylko w necie. Ostatecznie można je porównać w sklepie, ale to użytkownicy patrzą w ekrany dłużej i posiadają ciekawe (różne) spostrzeżenia.
POZDRO:?:

A tak na dodatek. Kolega słyszał, że zakupy w necie pow. 2 tys. należy zgłaszać w urzędzie skarbowym. To chyba jakaś paranoja.
Co Wy na to???
 
Ostatnia edycja:

jarzak

New member
Też tak sądzę, ale chyba trzeba będzie to sprawdzić. Nie chcę po zakupie jakiegoś towaru w necie być jeszcze ciągany przez US za jakieś (śmieszne) nadużycie lub niewniesienie opłaty skarbowej.:!: :!: :!:
 

Mabri

New member
jarzak - na pytanie który z modeli odpowiedź jest bardzo prosta - pv600
Tylko gdzie ty go dostaniesz w cenie do 5000 zł?
 

dnc

Moderator
VIP
jarzak napisał:
A tak na dodatek. Kolega słyszał, że zakupy w necie pow. 2 tys. należy zgłaszać w urzędzie skarbowym. To chyba jakaś paranoja.
Co Wy na to???

Tu chodzi o umowy cywilnoprawne, jak np. kupowanie używanego sprzętu na Allegro. Jeśli kupiłeś coś w necie i dostałeś fakturę, rachunek lub zwykły paragon fiskalny to możesz spać spokojnie. Sprzedawca jest zarejestrowany i odprowadza podatki.
 

pete2

New member
dokładnie tak jak pisze dnc, podatek od czynności cywilnoprawnych w wys. 2 % od sprzedaży. Ale tylko wtedy gdy kupujemy od osoby fizycznej...
 

jarzak

New member
Też tak myślałem. Domyślałem się, że chodzi o transakcje z osobą fizyczną, czyli np. zakup uzywanego samochodu, mieszkania... itd.
Tym niemniej dzięki za zainteresowanie. Pewnie kolega sie uspokoi.
:smile:
 
Do góry