Jakie wymiary TH-42PV600E w "opakowaniu"?

malinesqu

New member
Witam
Moze ktos z kolegów forumowiczów pomoze mi i poda jakie wymiary sa tego telwizora w kartonie (TH-42PV600E) ?
Zależy mi na odbiorze osobistym z sklepu internetowego - głownie dla pewnosci bezpieczenstwa przy transporcie), ale nie wiem czy po prostu wejdzie mi na tylne siedzenie lub miedzy siedzeniami do samochodu osobowego. Wiem ze telwizory plazmowe powiny (czy tez musza?) byś przewozone w pozycji pionowej.
Szukałem ale wszedzie znalazłem tylko wymiary gołego telewizora, bez "opakowania"
Z góry dziekuyje za pomoc
Pozdrawiam
 

malinesqu

New member
Dzięki Wielkie za odpowiedz.
Sa ta dokladne wymiary opakowania.
Jednak przy szerokosci podane jest 120 mm ???? czy rzewiscie szerokosc opakowania to tylko 120 mm?
wg. danych technicznych w katalogu, szerokosc samego tv wynosi 138 mm, a doliczyc jeszcze chyba konieczne jest jakies zabezpieczenie, styropian...itp.

moze ktos z Was ma "karton" po tym tv lub wie jaka rzeczywiscie ma szeroksc ?
jest to dla mnie wazne poniewaz przypuszczam ze na styk byc moze bedzie mi wchodzil ten tv do auta
 

dnc

Moderator
VIP
Wydaje mi się, ze w którymś z wczesnych postów o tym TV pisałem o wymiarach opakowania bo już też ktoś inny miał ten problem. Muysiałbyś poszukać. Szukaj postów w okolicy kwietnia 2006.
 

malinesqu

New member
Dzieki jeszcze raz !!
znalazłem ten post i wychodzi 120x80x40, zmierzylem tez 'samochod' i wychodzi ze na styk moze wejsc - dosłownie na milimetry.

Mam teraz takie pytanie, gdyby jednak okazalo sie ze zabraknie centymetra.... to w ostatecznosci mozna przewozic plazmo w pozycji leżacej ? przy ostroznej jezdzie, i dystanisie ok 100km ?

czy jednak zdecydowac sie dla pewnosci z kuriera ? pracowalem kiedys w firmie spedycyjnej i na własne oczy widziałem jak traktowane sa przesyłki przy przeładunkach na terminalach, zaladunkach itp., nawet przesylki tego typu.... i nie wiem czy wiekszym ryzykiem jest delikatny własny przewoz - na lezaco, czy tez powierzenie telewizora kurierowi
 

dnc

Moderator
VIP
W którymś z watków też był już prouszany ten temat. Najleoje w pozycji pionowej, ale jeśli będziesz ostrożny i delikatny można przewieźć poziomo.
Wydaje mi się, że kurier nie jest najlepszym rozwiązaniem, acz wielu tak właśnie go kupiło i nie było problemu. Zobazcz posty nowsze osób, które kupiły przez kuriera.
 

bovima

New member
malinesqu napisał:
Dzieki jeszcze raz !!
znalazłem ten post i wychodzi 120x80x40, zmierzylem tez 'samochod' i wychodzi ze na styk moze wejsc - dosłownie na milimetry.

Mam teraz takie pytanie, gdyby jednak okazalo sie ze zabraknie centymetra.... to w ostatecznosci mozna przewozic plazmo w pozycji leżacej ? przy ostroznej jezdzie, i dystanisie ok 100km ?

czy jednak zdecydowac sie dla pewnosci z kuriera ? pracowalem kiedys w firmie spedycyjnej i na własne oczy widziałem jak traktowane sa przesyłki przy przeładunkach na terminalach, zaladunkach itp., nawet przesylki tego typu.... i nie wiem czy wiekszym ryzykiem jest delikatny własny przewoz - na lezaco, czy tez powierzenie telewizora kurierowi

Jeżeli chodzi o transport w poziomie, to dobrze jest stworzyć płaską, SZTYWNĄ powierzchnię (choćby kawałek solidnej płyty albo kilka desek zbitych razem), aby na skutek podparcia tylko na brzegach telewizor nie ulegał obciążeniom zginającym.
 

Pansłonic

New member
Wita,
Ja mam pytanko troszeczkę z innej beczki; potrzebne mi wymiary od dolnej krawędzi plazmy TH-37PV600 do otworów (dolnych) na wieszak. Jeśli ktos byłby tak miły i zmierzył te odległości to będę wdzięczny.
 
Do góry