PX75 będzie na wiosnę ?

janku

New member
Witam,

Czy orientuje się ktoś może, czy serie PX75 i PX77 pojawią się oficjalnie w Polsce ? Podobno generalnie mają być wypuszczone w kwietniu, ale nie wiem czy chodzi o Europę, czy tylko Hamerykę...
(zdaję sobie sprawę, że technicznych różnic w stosunku do PV60 raczej nie będzie, ale design bardzo zmieniony, obudowa piano black)

I jeszcze ktoś na jakimś forumie puścił domysł, że 42 być może będzie miało taką samą rozdziałkę jak większe pudełka, 1366 x 768, sugerując się tym, że w Chinach Panas w grudniu wypuścił 42PX65 z taką właśnie rozdziałką. Ciekawe...

--
pozdr
janku
 

ArSoN_AS

New member
Dodam pytanie a raczej rozszerze wątek.Czy te plazmy 75 ,77 będą w wielkości 37' Czy minimalnie 42'?Słyszłem że 42 to minimalny standard a panasonic jako nieliczna firma wypuściła 37' (np.pv 60.Pv 600).ciekawe jak to bedzie z tymi nowymi matrycami.... Pytam bo nie wiem czy inwestowac w pv600 czy poczekać na następce.Pozdrawiam
 

Darth_Vader

New member
Px75

witam, pytanie tyko w jakiej cenie bedzie nowy panasonic. Jak znam życie to pewnie w wysokiej, a czy bedzie lepszy od PV60E ?? Może ktoś coś wie na ten temat ?
 
Witam. Jak narazie to więcej pytań niż odpowiedzi - właściwie odpowiedzi żadnej. Nie ukrywam, że temat jest ciekawy. Już miałem kupić PV60, ale chyba się wstrzymam jeszcze kilka tygodni (już zacieram ręce). Ciekawe jaka będzie cena? Może ktoś coś napisze o tych modelach ? Może kiki ???
 

jakubs

New member
Witam!

W niemieckim hifi-forum.de też trwa dyskusja na temat nowych modeli. Główne wypowiedzi/spekulacje osób "podobno zorientowanych":

- będzie kilka różnych modeli, od hd-ready do full-hd (większy wybór modeli niż dotychczas)
- szczegóły dotyczące nowych modeli zostaną oficjalnie ogłoszone na targach Cebit (koniec marca 2007)
- plazmy full-hd wyjdą latem (PZ700)
- bezpośrednim następcą PV60 będzie PV71
- niektóre sklepy internetowe mają go już w swojej ofercie i podają połowę marca jako początek sprzedaży (tydzień 10)
- dane techniczne przytaczane w tych sklepach: V-real2, panel g10, 1024x768, nowy czarny design
- ceny narazie trochę wyższe niż pv60, w granicach 1400 Euro
- o innych modelach mówi się narazie niewiele.

Link to threadu
http://www.hifi-forum.de/viewthread-149-1827.html

Link to sklepów
http://geizhals.at/deutschland/a239062.html

Pozdrawiam,
Kuba
 

janku

New member
a z kolei na seminarium w Mediolanie zaprezentowano m.in. serie PX70 i PX700
tu jest świeżutka relacja z tej imprezy
niby to Europa, ale nie wiadomo jak to będzie u nas, bo aktualne (jeszcze)
serie europejskie to PX60 i 600, a tych w Polsce za bardzo nie było...

--
pozdr
janku
 

kaytek

New member
ASF Codec

Witam ! Od kilku miesiecy posiadam Plasme TH-42PX600 .
Mam pytanko czy bylbys w stanie podac mi adres WWW gdzie moge znalesc codec ASF do odczytu karty pamiieci w komputerze. A moze macie juz u siebie ten codec to prosil bym bardzo o przeslanie E-mailem boruta@kaziu.de
Nagrane filmy na karte pamieci SD sa ok.

zgory dzieki za odpowiedz.

Kaytek
 
Do góry