Jakie okulary 3D do as640

wicher66

New member
samsungi do Panasa ? to nie jest tak, ze dzialaja tylko do sprzetu swojej firmy?
nie, sam posiadam te okulary Samsunga i współpracują z tym telewizorem a różnica w cenie
Samsung około 70 zł
Panasonic 250 zł

ale nie zawsze jest tak, że okulary różnych firm współpracują z różnymi TV
wypowiadam się na temat tych samsungów ponieważ sam je kupiłem i z czystym sumieniem
mogę je polecić do tego telewizora.
 
Ostatnia edycja:

sebba

New member
Ja nawet je kupiłem za 50,-
Potwierdzam, działają!

Jednak crosstalk obrzydza mi oglądanie 3D!
Miałem wcześniej 2 TV z pasywnym 3D i jakość (poza rozdzielczością) była 100 razy lepsza.
Najlepsze, że regulacja mocy 3D w moim odczuciu przesuwa tylko granicę crosstalku.
 

Borixon

Active member
Bez reklam
zakładałem taki sam temat wcześniej, próbowałem tych okularów samsunga w domu i obraz i tak był rozdwojony tak jakby te okulary działały ale nie do końca, z tego co pamiętam nie tylko ja miałem taki problem. do tego te okulary są lipne, nie przylegają dobrze i widać sporo przestrzeni poza nimi.
 

konstant

New member
Ja pieprze, po to założyłem wątek ogólny o AS640, żeby nie było syfu i żeby nie zakładać z każdą pierdołą nowych wątków. Jak widać niektórych to przerasta. Moderacja też nie istnieje na forum.
 

gabus1903

New member
witam, nabyłam okularki sg 5100gb, mam panasonica as640e i nie chcą mi się wogóle sparować, czy u was naprawdę te okulary działają na tym modelu tv?
 
Do góry