Panasonic 40/48/55 AS640 - opinie, testy, wrażenia - wszystko na temat serii AS 640

konstant

New member
Witam,

Zakładam wątek, aby więcej niepotrzebnie nie zaśmiecać forum.

Mam też pytanie: czy AS640 posiada opcję zablokowania ustawień po kalibracji? Jeśli tak to gdzie ją znaleźć?
 

Borixon

Active member
Bez reklam
Witam,

Zakładam wątek, aby więcej niepotrzebnie nie zaśmiecać forum.

Mam też pytanie: czy AS640 posiada opcję zablokowania ustawień po kalibracji? Jeśli tak to gdzie ją znaleźć?

z tego co wiem to nie ma jakies blokady, kalibracje ustawia sie na trybie moje ustawienia i tak ona zostaje swoją zabawe możesz wykonać na każdym innym jak ci sie nie spodoba to wracasz do tego po kalibracji
 

accu

New member
Bez reklam
Witam uprzejmie,

Recenzent John Archer z Trusted Reviews dzisiaj tj. 15 września 2014r . przedstawia test
telewizora firmy Panasonic , model TX-48AS640 .

Panasonic TX-48AS640 review - TV - Trusted Reviews

Konkurencja dla telewizora firmy Sony , model KDL-50W829:neutral:
Bardzo dobry obraz oraz bardzo dobry Smart TV , te cechy charakteryzują telewizor firmy Panasonic . Wadą jest brak okularów 3D , które trzeba dokupić , np . TY-ER3D4ME .

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 
Ostatnia edycja:

rott319

Member
Dodajcie do nazwy wątku słowo "PANASONIC" - ułatwi to wielu osobom odnalezienie wątku bezpośrednio poprzez wyszukiwarkę google.
 
Ostatnia edycja:

rafalmmx

New member
Witam,

Czy ktoś mógłby podrzucić swoje najlepsze ustawienia obrazu? Chciałbym je porównać ze swoimi. Być może dzięki temu wspólnymi siłami stworzymy obraz doskonały (o ile oczywiście coś takiego istnieje ;)
 

rafalmmx

New member
Chodziło mi oczywiście o obraz w 48as640, ustawień swojego wzroku raczej nie zmienię ;)

Szukałem na wielu forach jednak nigdzie nie znalazłem przykładowych ustawień
 

Borixon

Active member
Bez reklam
Panowie mam problem, gdy wlaczam pliki .mkv czy .avi z usb dysk 1tb WD 2x 500gb ntfs to po kilku minutach wraca do menu folderu z filmem dlaczego???? i niektore filmy mkv w DTS nie maja dzwieku a inne owszem..?? ktos pomoze??
 

konstant

New member
@Borixon - u mnie działo się podobnie, nie pamiętam jaki to był dokładnie plik, ale wrzuciłem na innego pendrive i od tego pory wszystko śmiga.
 

lucanx

New member
Witam.
Jestem szczęśliwym posiadaczem 48As640 i stawiam pierwsze kroki w obsłudze tego tv...
Jakiego kabelka potrzebuję by podłączyć moją Xperię Z do telewizora i puścić film czy zdjęcie z telefonu na tv?
 

Borixon

Active member
Bez reklam
Witam.
Jestem szczęśliwym posiadaczem 48As640 i stawiam pierwsze kroki w obsłudze tego tv...
Jakiego kabelka potrzebuję by podłączyć moją Xperię Z do telewizora i puścić film czy zdjęcie z telefonu na tv?

pobierz apke ze sklepu android (darmowa) na telefon: Tv Remote 2 i wszystko smiga na tv do tego mozesz jej uzyc jako pilota, klawiatury itp...
 

Borixon

Active member
Bez reklam
Streamcast Miracast/DLNA który jest w sklepie androida?

ten w ogóle nie działa nie chce się łączyć i nie tylko mi też mam problem z tym miracast, skąd to wziąć ? nowszy android ma jakąś funkcje dwóch ekranów niestety na mojej xperii S tego nie ma.

Podobny problem mam z drugim ekranem z tabletu Asus Win. 8.1, widzi drugi ekran bo pokazuję nazwę tv lecz jest napisane 'ekran niecertyfikowany do windows' i nie mogę się połączyć.


Ktoś pomoże ??
 
Ostatnia edycja:
Do góry