Panasonic DMP-BDT700 - pierwszy ogląd tego odtwarzacza Blu-ray i test.

accu

New member
Bez reklam
Witam uprzejmie,

Na rynku pojawił się nowy odtwarzacz Blu-ray firmy Panasonic , model Panasonic DMP-BDT700 .
Cena jego to około 2000.00 zł . Odtwarzacz ten jest godzien jak najbardziej polecenia:neutral: , gdyż oferuje
bardzo wysoką jakość wyświetlanego obrazu . Na portalu francuskim Audiovideohd.fr ukazał się
test tego odtwarzacza . Chętnych do zapoznania się bliżej z tym testem zapraszam na stronkę :

Test Panasonic DMP-BDT700, Qualité du traitement vidéo


Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 

Forest89

Active member
Bez reklam
Fajny, ale nadal 4K upscale?
Człowiek na codzień tego nie śledzi, ale już myślałem, że jakieś kroki w stronę natywnego 4K zostały poczynione a tu nadal nic? :(
 

Hermann

New member
Fajny, ale nadal 4K upscale?
Człowiek na codzień tego nie śledzi, ale już myślałem, że jakieś kroki w stronę natywnego 4K zostały poczynione a tu nadal nic? :(

Z tego co wiem nie zostały jeszcze ustalone standard płyt BR 4k, jak i protokołów przesyłu czy kontroli przesyłu danych w rozdzielczości 4k.
Napisałam danych, bo może to dotyczyć nie tylko wideo ale także dźwięku.
Słyszałem, że miało to nastąpić ( ustalenie standardów ) do końca obecnego roku 2014, ale jakoś cisza na ten temat.
Może ktoś słyszał więcej na ten temat?

Najciekawsze, że nie jest jasne, czy obecnie sprzedawane, często bardzo drogie, sprzęty otrzymają odpowiednie upgrade firmware, zgodne z nowymi standardami dla 4k.
I czy w każdym sprzęcie będzie w ogóle możliwe doinstalowanie nowych protokołów.

Może się okazać, że drogi np TV , czy, jeśli chodzi o dźwięk, to amplituner, nie odtworzą w ogóle
autentycznego materiału 4k, ani np dźwięku w formacie DTS Auro, który to DTS Auro ma też być już związany z nowymi protokołami.
Zostanie im wtedy to co mają; upskaling do 4k i Dolby Atmos.

Ale to chyba niemożliwe...Jakiś upgrade musi być.
 

2310

Klub HDTV.com.pl
VIP
Czyżby nikt jeszcze nie kupił tego modelu że się nie chwali co to za ziółko. Pytam bo sam jestem zainteresowany nim albo ze stajni Marantza ud5007.
 
Do góry