Dmr-bct730eg

panaso

New member
Witam
Posiadam model jak w temacie...
Mam spore problemy z parowaniem urzadzenin i serwerem DLA i pare tam takich.
Sprzet jest zrobiony pod niemcy, wgrane niemieckie aplikacje (od razu pytanie, czy da rade wgrac jakies polskie - w markecie w aplikacjach nie ma takowych).
Poszukuje do niego najlepiej instrukcji obslugi w jezyku polskim (mam niemiecka, angielska sciagnalem) menu tez nie po polsku i dlatego kuśtykam w tych ustawieniach internetowych.
Net idzie przez router radiowo do DMR'a, ale chyba te urzadzenie moze rozdzielac sygnal na inne, jak paruje urzadzenia to rozlaczaja mi sie z domowa siecia wii fii i facza z urzadzeniem... ach dziwne to..
W kazdym razie dzieki za pomoc
pozdrawiam
 

przemko77

Well-known member
Bez reklam
Urządzenie jest skierowane na niemiecki rynek ,jest dostępne np.w sieci Saturn za 409 euro .Nie ma polskich aplikacji dla tego modelu więc ich nie wgrasz ,podobnie jak i menu
Jeżeli chodzi o instrukcje sprawa jest prosta są osoby które zajmują się tłumaczeniem tekstów technicznych - zapłacisz i będziesz mieć przetłumaczone na polski język
 

mirek1004

New member
Dmr-bct730

Mam pytanie:
czy nagrywarka Panasonic odbiera i nagrywa z tunera DVB-T(naziemna telewizja cyfrowa) TVP-1HD i TVP-2HD;
może stroi kanały DVB-T ale odbiera głos, a obraz pozostaje ciemny?
Dobrze dostraja Polską TV kablową(DVB-C) np. UPC(kanały cyfrowe)?
Proszę o odpowiedź.
Pozdrawiam
 

przemko77

Well-known member
Bez reklam
Piszesz tak chaotycznie i niegramatycznie,że trudno się połapać

Owszem nagrywarka pozwala na odbiór i nagrywanie programów z naziemnej telewizji cyfrowej
 

panaso

New member
Mam pytanie:
czy nagrywarka Panasonic odbiera i nagrywa z tunera DVB-T(naziemna telewizja cyfrowa) TVP-1HD i TVP-2HD;
może stroi kanały DVB-T ale odbiera głos, a obraz pozostaje ciemny?
Dobrze dostraja Polską TV kablową(DVB-C) np. UPC(kanały cyfrowe)?
Proszę o odpowiedź.
Pozdrawiam

Również odbieram programy z kablówki - TAK wszystko śmiga
wcześniej miałem dekoder za 99zl i po okresie ok 6'ciu miesięcy przestał odbierac tvp1HD i tvp2HD.
Ten natomiast jest o wiele szybszy, informacje o programie jest na wiekszości programów (wcześniej na wybranych). Jedyna mikro wada to problem z polską czcionką (czasem jest, czasem nie ma)

Ogólnie polecam urządzenie :)
 
Do góry