Dmp-bdt500 problem

GOLUMN

Member
Kupiłem na początku maja ten odtwarzacz i jeżeli chodzi o blu-ray 2D i 3D to bajka ale ostatnio postanowiłem się jego możliwościami trochę pobawić i lekko się rozczarowałem ale po kolei.
Podłączyłem dysk przez USB i niby fajnie bo widzi wszystkie foldery,które na nim są ale nie do końca.
Np. mam folder z muzyką,w którym mam inne foldery z gatunkami-wchodzę w np.rock i nie pokazuje mi zawartości tylko pojawia się komunikat:
FOLDER MACIERZYSTY i dalej pod spodem NIE MA PLIKÓW W TYM FOLDERZE.
Z niektórymi folderami z filmami jest tak samo.:niewiem:

Drugi przykład dotyczy płyty dvd,na której mam nagrane kilka filmów w formacie AVI(ryby akwariowe) i po wyborze pojawia się komunikat:
ODCZYT NIEMOŻLIWY.SPRAWDŹ PŁYTĘ.:niewiem:

Mam inny odtwarzacz blu-ray PANASONICA DMP-BDT310 i tam wszystko odczytuje.
O co tu chodzi?:(
Proszę o radę.:blagam:
 

fazer58

Member
Bez reklam
OPPO u kumpla, też tak ma,że trzeba wybrać z menu głównego,co chcemy odtwarzać, jeżeli pliki video,to będzie Panas widział tylko pliki video,a gdy "najedziemy na pliki audio,to wyświetli "nie ma zawartosci" czy jakos tak. Trzeba cofnąć się do menu głównego i wybrać audio(np.FLAC),czy np. jpg i tylko daną zawartość będzie widział.
 

GOLUMN

Member
A jak wytłumaczyć brak możliwości odtworzenia płyty dvd i kilu krótkich filmów w AVI?Na płycie są tylko te filmy i nic więcej.
 

fazer58

Member
Bez reklam
Właśnie wrzuciłem jakąś starą płytkę dvd z pięcioma xvid i wszystkie normalnie czyta,pokazując,że to avi. Większej wiedzy nie posiadam niestety w tym temacie:)
 

madix

New member
Witam,
gdzieś czytałem, że płyty DVD+ panasonic widzi tylko z "oryginalną" treścią a z DVD- odtwarza nagrane pliki (może o to chodzi).
 

GOLUMN

Member
Muszę sprawdzić.
Filmy DVD nagrane na DVD+ odczytuje.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry