Dmp-bdt460

ALIENS2012

New member
Witam wszystkich.
Zastanawiałem się nad zakupem DMP-BDT500 ale pojawił się DMP-BDT460 i teraz nie wiem który kupić.
Czy już ktoś z was ma ten model?Jakieś opinie?
 

Panasalonik

New member
wlasnie zastanawiam sie ktory jest lepszy
DMP BDT 500
DMP BDT 460 - czy ten ma lepszy czip od DMP BDT 500
BMP BDT 700 - czy ten ma ten sam czip co DMP BDT 460
 

bundesek

New member
Posiadam model DMP-BDT460.Kupiłem go 2 tygodnie temu w salonie w Gliwicach i jestem zadowolony.Wraz z zestawem TX-P50VT 60E daje rade.Dodam tylko że miałem poprzednio model Sony 490 kę i dla mnie różnica zauważalna na plus w obrazie.Co do dzwięku kwestia gustu ,dla mnie nieżle.Pozdrawiam.
 

Nocny_Marek

New member
Posiadam model DMP-BDT460.Kupiłem go 2 tygodnie temu w salonie w Gliwicach i jestem zadowolony.Wraz z zestawem TX-P50VT 60E daje rade.Dodam tylko że miałem poprzednio model Sony 490 kę i dla mnie różnica zauważalna na plus w obrazie.Co do dzwięku kwestia gustu ,dla mnie nieżle.Pozdrawiam.

Czy ten model BDT460 działa cicho? Czyta wszystkie pliki ?
A jak radzi sobie z napisami, regulacją wielkości czcionki i polskimi literami: ąęóż ??
 

-paulo-

New member
Czy ktoś napisze czy ten model czyta pliki tekstowe do filmów divx czy xvid lub pliki .srt ?

Kupilem ten odtwarzacz 2 dni temu i pliki tekstowe w filmach avi, Xvid i divX w formacie txt odczytuje napewno bo u mnie dziala. Jak odtwarzasz film wcisnij opcje na pilocie i wlacz napisy.

Ja natomiast mam pytanie czy macie w ogóle opcje odczytu karty SD w sekcji Muzyka ?

U mnie nie mozna wejsc na karte SD chcac posluchac muzyki z niej :evil:

Karta SD dziala w sekcji Wideo i Zdjecia.
 

-paulo-

New member
Widzę że na tym forum jest ruch że hohoho...

Dla potomności chcialem podzielic się paroma uwagami do odtwarzacza Panasonica DMP BDT460.

Mocne strony:
- Odczyt dysków 2,5" USB 1 TB NTFS
- odczyt filmów zakodowanych w mkv, Xvid, DivX, mp4.
- odczyt napisów w formacie TXT i SRT
- fajnie dzialajaca funkcja Miracast.
- szybki odczyt plyt BDVD DVD itp.
- możliwoś odczytu video i zdjęc z gniazda kart SD
- możliwośc wygaszenia diody LED podswietlajacej panel przedni w celu oszczednosci energii
- czytelny wyswietlacz
- duży plus za dwa HDMI. Na dodatkowym można wylaczyc video i bedzie jedynie audio.
- duze mozliwosci internetowe: iPla, YT, VOD i wiele innych.

Slabe strony:
- glośny mechanizm tacki i ustawiania oczka lasera
- Największy minus to brak możliwości odczytu muzyki z kart SD. Byc może da sie to rozwizac programowo w przyszlości.
- kompletnie nieporęczny pilot. Klawisze nawigacyjne (strzalki i enter) umieszczone w dolnej części pilota co wymusza trzymanie go dwoma rękami -pilot to porażka jeżeli chodzi o optymalne rozmieszczenie przycisków

Moze mój post pomoże komuś podjac decyzję o zakupie lub też nie.

Pozdro 4all
 

Nocny_Marek

New member
Ja natomiast mam pytanie czy macie w ogóle opcje odczytu karty SD w sekcji Muzyka ?
U mnie nie mozna wejsc na karte SD chcac posluchac muzyki z niej :evil:
Karta SD dziala w sekcji Wideo i Zdjecia.[/QUOTE]

Potwierdzam. U mnie też nie opcji wyboru karty SD w sekcji muzyka.

Czy u Was jak jest wyłączony (z wył. szybkim startem) blu ray to słychać piszczenie z dość bliska?
Miałem bdt360 wcześniej i tego nie było, jak był wyłączny to był niesłyszalny, a tego słychać niestety kiedy wyłączony jest z pilota...
 

2310

Klub HDTV.com.pl
VIP
Witam serdecznie. I ja mam pytanie. Bo chcę kupić BR i zastanawiam się co wybrać nowszego BDT460 czy starszy BDT500? A w przyszłości wejdę w HTPC więc BR ma służyć mi do oglądania koncertów i filmów. Pozdrawiam.
 

deusexe

Member
Planuję kupić nowy BD po wielu poszukiwaniach chyba zdecyduję się na ten Dmp-bdt460, tylko nie mogę znaleźć nigdzie informacji czy blu-ray ten odtworzy dźwięk DTSHD MA i ThruHD z plików mkv z dysku USB?
Jeżeli nie to może ktoś poleci coś co tego dokona, bo aktualnie mam LG BD660 i w specyfikacji niby też ma obsługę DTS MA, ale niestety chyba tylko z płyt, bo próbowałem na dwóch filmach mkv i nie działa - zawiesza się.
Aha i ktoś powie jeszcze o co chodzi z tym piszczeniem na stand by?
 

KrisGdynia

New member
Witam! Planuję zakup tego modelu i mam dwa pytania. Pierwsze już doczytałem że prawidłowo czyta napisy w filmach AVI. Ale niech ktoś mi wytłumaczy dlaczego w specyfikacji nie ma wymienionego formaty avi? Porównywałem parę opisów (na Panasonic nie ma w żadnym modelu) i np w specyfikacji modelu 370 jest to podane a wtem nie? Myślę że to błąd w opisach bo piszecie że avi czyta. Drugie pytanie co z cinavia, rozumiem że dobrze zripowane filmy mają ja usunięta ale czy oprogramowanie tego modelu ma aktywną? Ktoś się spotkał z tym problemem? W tej chwili 460 o 90zet drożej niż 370 chyba dopłacę do gniazda SD i drugiego hdmi.
 

Monkin

New member
Bez reklam
Aha i ktoś powie jeszcze o co chodzi z tym piszczeniem na stand by?


W moim egzemplarzu nic nie piszczy. Odtwarzacz jest cichutki jak myszka i błyskawicznie startuje. Rozsądny sprzęt za rozsądną kasę. I obraz zarówno na ekranie tv, jak i odtwarzany przez projektor na 90 " jest dla mnie więcej niż dobry. Ale gram tylko koncerty i filmy z oryginalnych płyt BD. Ja go mogę z czystym sumieniem polecić. Teraz do kupienia już chyba nawet za 6 stówek.
 

KrisGdynia

New member
Nabyłem 460 i od razu pytanie: dla czego nie widzi zdjęć ani muzyki na dysku 1,5TB NTFS które są w folderach .Wiem że najpierw zaznaczam w menu muzyka potem wskazuje podfolder niestety widzi tylko to co jest solo - nie widzi folderów, to samo w folderze zdjęcia to samo w muzyka, w folderze seriale wszystko ok. są foldery w których są odcinki. Na USB 8GB Fat widzi podfoldery. Czy to jest związane z formatem?
 

Monkin

New member
Bez reklam
Zobacz jakie masz ustawienia w menu w zakładkach odpowiedzialnych za rozpoznawanie formatów plików. Tam są chyba dwie opcje różnych formatów plików do wyboru jeśli dobrze pamiętam. U mnie taka przypadłość nie występuje na podłączanym zewnętrznym twardzielu .
 

SDman

Banned
Posiadam model DMP-BDT460.Kupiłem go 2 tygodnie temu w salonie w Gliwicach i jestem zadowolony.Wraz z zestawem TX-P50VT 60E daje rade.Dodam tylko że miałem poprzednio model Sony 490 kę i dla mnie różnica zauważalna na plus w obrazie.Co do dzwięku kwestia gustu ,dla mnie nieżle.Pozdrawiam.

Witam,
masz TV profesjonalnie skalibrowany ?

Pozdr.
 
Do góry