Panasonic 42AS 600 test - Nie ma już plazm, nie szkodzi nowa seria LCD LED Panasonic powinna zastąpić Twoją starą plazmę.

chucherko

New member
wielkość napisów w starym panasonicu tez mi nie odpowiadała, dlatego skończyło się na wklejaniu napisów do filmów jeszcze z poziomu komputera, wówczas wielkość jak i sam wygląd napisów jest imo dużo bardziej korzystny
 

koczic

New member
Witam.
Zakupiłem wczoraj Panaska AS600 i jestem z niego zadowolony choć nie stoi u mnie tylko u syna ja mam stara plazme panaska 42gt20 . Jak wypada AS600? jak dla mnie za te pieniążki super, czerń mi sie wydaje czarna sygnał z dvbt, xbox podpięty do 4 rano graliśmy wow chyba opylę stara plazmę i kupie coś takiego tylko większy, co do napisów są wystarczająco duże śmiało można czytać z 4 metrów no chyba że ktoś ma minus 40 dioptrii to i w kinie nic nie poczyta więc nie przesadzajcie z tymi napisami, dlna pięknie chodzi, przeglądarka tez,super sprawa z połączeniem ze smartfonem robi za pilota touchpada sterowanie głosem fajna zabawka, dzisiaj tv to nie tylko tv i obraz ale i własnie możliwości multimedialne bajery szmery pompki i rowery miałem do wybory AS600 i AS650 ale ok 500 zł za 3d e tam, sam mam 3 d w starej plazmie i z 5 razy oglądałem tylko ja polecam panaska AS600 i pewnie 650 tez bedzie miodzio jeszcze wszystkiego nie wypróbowałem ale zabawka jest przednia i obraz (czerń super)
 

adi1

Member
Kiki kiedy można spodziewać się testu AS 650? Jaki rozmiar będzie testowany, czy wszystkie modele 39" - 60" posiadają taką samą matrycę?
 

copperman

New member
Witam

Pokazała się recenzja Tx-48AS640 z wad wymieniają drgania obrazu w wyłączonym trybie IFC czy zaobserwowaliście podobny efekt u siebie. Jak to się ma do modelu 650?
Czy w modelu 650 jest natywna matryca 100Hz czy 50Hz.

Panasonic AS640 (TX-48AS640) LED TV Review | AVForums


Panasonic robi matryce z częstotlwością używaną w Japonii 60Hz i to jest powodem drgań.Różne ich modele zależnie od stopnia zaawansowania mniej lub więcej mają problemy z przejściem na 50Hz.Ale włączając IFC na minmum sprawę załatwia.
 

dominlesne

New member
Panasonic robi matryce z częstotlwością używaną w Japonii 60Hz i to jest powodem drgań.Różne ich modele zależnie od stopnia zaawansowania mniej lub więcej mają problemy z przejściem na 50Hz.Ale włączając IFC na minmum sprawę załatwia.
Panasonic nie robi żadnych matryc, tylko je kupuje. Test dotyczył pewnie wersji na rynek USA, więc nie dotyczy to wersji europejskich. Inna sprawa, że nie ma co porównywać wersji AS600, 640, 650, bo w każdym jest inna matryca.
 

Morvek

New member
Dzięki Kiki, umknęło mi jakoś. Zarezerwowałem 39AS600E w euro, jutro sprawdzę jak świeci i ewentualnie zakupię, mam nadzieję, że się nie zawiodę.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Zawsze masz możliwość zamiany i pamiętaj o kalibracji.
Kalibracja jest gratis dla niebieskich członków forum.
A i cena specjalna na TV - również.
 

marcyski

New member
Witam, mam pytanko, posiadam Panasa seria AS650 i zauważyłem, że powłoka matrycy przy delikatnym naciśnięciu odgina się od ramki, czy to jest normalne? Czy ktoś z Was ma tez taki problem?
 
Do góry