Panasonic 42AS 600 test - Nie ma już plazm, nie szkodzi nowa seria LCD LED Panasonic powinna zastąpić Twoją starą plazmę.

bpioter

New member
Hej. Nie wiem czy to dobry wątek ale soft pewnie ten sam. Mam panasonica tx42as650e i problem z napisami. Do części filmów czy to mkv czy mp4 napisy chodzą (zazwyczaj starsze filmy) ale do np. Nowych seriali czy filmów już nie. Te same formaty i plików wideo i napisów. Probowałem każdej kombinacji i nic. Napisy pobierane z napiprojekt więc mają tę samą nazwę co plik wideo i są w tym samym katalogu. Czy srt czy txt - nie działa. Czy to kwestia jakiś kodeków czy softu w TV ( mam najnowszy)? czy może ja robię coś nie tak. Prośba o pomoc.
 

bpioter

New member
Witam.
Napisy srt.
Kliknij na link nizej
]

Nie zrozumiałaś mnie.
Przykład włączam film w mp4 i wybieram opcje - napisy - kodowanie napisów i napisy działają. Wybieram inny film, też w mp4 klikam opcje - napisy i jest do wyboru tylko opcja "brak napisów". Po prostu do części filmów w tych samych formatach napisy działają a do części nie :(. Nazwy napisów są dobre - identyczne jak plik wideo. Probowałem obu formatów - srt i txt
 
Ostatnia edycja:

rRobert83

Member
podepnę się po ten temat, tv mam z tego samego roku.
Ostatnio nie wiem czy coś włączyłem czy nie ale na kanałach dvb-t np tvp1 mam ciągle na dole napisy tego co mówią aktualnie w tv. Zaczyna mnie to wkurwiać. Jak się tego pozbyć ?
 
Do góry