Panasonic 42AS 600 test - Nie ma już plazm, nie szkodzi nowa seria LCD LED Panasonic powinna zastąpić Twoją starą plazmę.

Troutt

New member
Od 2 tygodni użytkuję Panasonica 42AS650E. Chcę zakupić twardy dysk
do nagrywania programów telewizyjnych. Pytanie do użytkowników tego telewizora. Czy może to być dowolny dysk 2,5" z jednym złączem USB, czy też musi to być dysk z oddzielnym zasilaniem. Jeśli wystarczy zwykły dysk 2,5 cala
proszę o podanie modeli bezproblemowo współpracujących z tym telewizorem.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
I pamiętaj że dla niebieskich członków forum masz specjalną ofertę i kalibrację gratis oraz prezent.
 

rott319

Member
Pamiętać należy że telewizor posiada 100 Hz ale tylko BLS.
Matryca natywna jest 50Hz. Chociaż na wszystkich forach rozlega się wrzawa "nieomylnych" że matryca 50Hz jest już super bo wystarczy, że ma extra wspomagacze.
Zapewniam, że tak nie jest, a testy robimy teraz różnych modeli, różnych firm - codziennie.
Ale ocena tego telewizora dotyczyć będzie oczywiście klasy i ceny do jakości w klasie.

KIKI, w tym temacie najwięcej kontrowersji budzi tajemnicza 50 Hz'owa matryca z upłynniaczem.

Czy mógłbym porównać - okiem eksperta - płynność obrazu Panasonic 42AS600 z płynnością obrazów w najtańszych TV z matrycami natywnymi 100 Hz w tej samej klasie cenowej co testowany model tj. +/-2000 zł ?

Dla jakich odbiorców jest dedykowany Panasonic 42AS600 biorąc szczególnie pod uwagę 50 Hz'owa matryca z upłynniaczem?
 
Ostatnia edycja:

Pingwinek

Banned
Witam
Mam problem z połączeniem się do serwera DLNA POsiadam router z dyskiem TV go widzi ale przy próbie rejestracji wyskakuje komunikat " Połączenie z serwerem nie powiodło się (008)
Dzieje sie tak bez wzgledu czy tv polacze przez kabel czy po wifi Szukalem w google ale nigdzie nie ma skutecznej odpowiedzi na ten problem Moze ktos z posiadaczy tego modelu mial ten sam klopot i udlao mu sie go rozwiazac
Dzieki
 

Staszek

Member
Właśnie zamówiłem u kiki-ego AS600 ale 32 cal. Jak przyjdzie, to zobaczę jak jest naprawdę i czy koledzy z forum, którzy nie wdzieli go, nie piszą bredni na temat tych matryc.
Obsługa u kikiego na wysokim poziomie, jak na dzisiejszych u handlowców. Proszę nie traktować jako reklamy...
 

konstant

New member
Podobno w 32AS600 jest IPS. Ciekawe jak się będzie sprawował.
Szanowny Panie,

dziękujemy za kontakt z Centrum Obsługi Klienta Panasonic.
Uprzejmie informujemy, że telewizory TX-42AS600E oraz TX-42AS520E posiadają taką samą matrycę - LED LCD. W przypadku serii AS600 jedyny wyjątek stanowi telewizor TX-32AS600, który wyposażony jest w matrycę IPS LED.
 

s.jackson

New member
zakupilem 42as600 i przymierzam sie do powieszenia go na scianie, ale z tylu sporo wystaje kabel hdmi. Czy w takim wypadku trzeba szukac uchwytu mocujacego ktory sporo odstaje od sciany i przykładowo ten sie nei nada Uchwyt HAMA Fix XL, Uchwyty i Wieszaki - sklep saturn.pl ??
zawsze możesz kupić przejściówki kątowe np. do hdmi
przejsciowka_hdmi_katowa.jpg
 

hiszpan6

New member
Czy ktoś może mi powiedzieć czy mogę przy tym modelu wyświetlić na tv obraz i dźwięk z monitora komputera, który jest w sieci? W dwóch sklepach usłyszałem zupełnie inne odpowiedzi.
 

d3tr0

New member
1300zł za wersje 32 calową to rzeczywiście świetna cena. Kupiłem wersje 32 i podstawka jest identyczna jak w 32 calowym E6E, tylko czarna nie srebrna. Unia nic tu nie mieszała widać, może w większych modelach. Dźwięk jest naprawdę dobry i momentami aż za :) Przyzwyczaiłem się do poprzednika Sharpa D44 i teraz jest za dużo dźwięków i basów.
 
Do góry