DMP-BDT330 czy DMP-BDT500?

GOLUMN

Member
Niedługo pojawi się u mnie plazma PANASONIC 55VT60.Mam obecnie blu-ray PANASONIC DMP-BDT310 i zastanawiam się nad dokupieniem jednego z tych dwóch odtwarzaczy: DMP-BDT330 lub DMP-BDT500,który lepszy?Możecie doradzić?Jakie są między nimi różnice?Warto dopłacać do 500?
 
Ostatnia edycja:

spinacz66

New member
Bez reklam
światowa premiera marzec-czerwiec według linku 700 kosztować ma 600 dolców około 2000zł w linku masz podane ceny i miesiące po angielsku
 

GOLUMN

Member
DMP-BDT700 to następca DMP-BDT500?
Czym one się różnią?4K Upscaling czy coś jeszcze wartego uwagi?Warto czekać i dopłacać?
 

000HQ150

Banned
A jaki jest sens tej wymiany?
Co chcesz mieć, czego Ci brakuje w dotychczasowym BD?
Bo koledzy Ci tutaj radzą wymiane ale jakoś nikt nie pisze w czym będzie ten model lepszy od tego co masz teraz, a To wydaje mi sie kluczowe przy wyborze nowego sprzętu.
 

spinacz66

New member
Bez reklam
tylko drogi będzie 600$ najwyższy pionek w podobnej cenie.Ciekawe czy jak wejdą nowe modele to 500 i 450pionek czy będą tańsze
 

krzysiek1980

Active member
Bez reklam
Jeżeli będzie tylko w takim kolorze, to u mnie odpada. Srebrny by się przydał:) Ja też tak czekam, ale na model DMP 360, bo mi się wizualnie podoba. Chyba że z ceną poszybują, to kupię najprostszy DMP 130. Już nawet widzę że na allegro się pojawił, ale do licytacji GLIWICE SALON PANASONIC DMP-BDT360 NOWOŚĆ 2014 (4080910324) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.. Jak napisał HQ150, najpierw trzeba się zastanowić czy te funkcje i bajery do czegoś Nam się przydadzą? Po co 4k, jak nie posiadamy TV w tej rozdziałce i nawet nie wiem czy filmy już jakieś są? Podobnie z analogiem 7.1, sporo ludzi ma amplitunery KD więc zbędny bajer. Funkcje sieciowe są już dostepne w poprzednich modelach i niższych seriach. Jeżeli by się zdarzyło, że bebechy by były lepszej jakości niż w niższych seriach, to może warto dopłacić, ale jak wyższa cena jest podyktowana tylko większą liczbą bezużytecznych bajerów, to już sprawa dyskusyjna.
 

sturek

New member
Ceny jak na dzień dobry dość przyzwoite. BDT 360 kosztuje tyle co 330, 260 tyle co 230, a 81 tyle co 130.
Dla mnie ciekawe jest czy Panasonic zmienił system przeglądania plików na dysku. Przy dużej ilości zdjęć i filmików, najbardziej w obecnych modelach brakuje mi przeglądania katalogami zawartości zewnętrznego dysku.
I druga sprawa czy w aplikacjach są dostępne Tunein i Shoucast Radio.
 
Ostatnia edycja:

000HQ150

Banned
Wybaczcie, ale trochę mnie bawi ten temat i ta dyskusja.
Na razie słyszę tylko głosy zachwytu, że są nowe modele i w dobrych cenach więc warto wymieć nasze poprzednie klocki.
Ale dlaczego warto?!
Ja przy wymianie sprzętu kieruję się jego konkretnymi cechami. Ma być lepiej. Więc czekam na konkretne argumenty z konkretnymi funkcjami które mają te nowe klocki, a których nie miały stare, a na których zależy kupującemu.
Inaczej to ta dyskusja przypomina marketingową nagonkę. Kupujmy bo jest nowe a stare do kosza. Bez refleksji i zastanowienia co się nam polepszy a co pogorszy.
Na pewno ucierpi portfel:)
No i odpowiedż w stylu wklejenia dwóch linków do danych technicznych też jest taka sobie.
Nie po to mamy forum dyskusyjne pasjonatów HDTV, żeby sobie dane producenta czytać. Do tego nam forum nie jest potrzebne. Tu są cenne nasze własne spostrzeżenia i wymiana doświadczeń.
 
Ostatnia edycja:

sturek

New member
Wydaje mi się, że forum jest tak obszerne, że każdy znajdzie dla siebie miejsce. Taka lekko kpiąca wypowiedź na pewno nie pomoże w wyborze odtwarzacza BR. Wszyscy zmieniają sprzęt, bo każdy chce "szybciej, wyżej, mocniej" i sam korzystałem z forum przy zakupie TV - udało się jestem w 100 % zadowolony. Teraz chce "lepszego" Blu-raya i też szukam dobrego rozwiązania. Rozważam zakup Panasonica.
Chcę jeszcze lepszej jakości Bd, lepszego skalowania, lepszej jakości dżwięku, 3D. I chce na to wydać do 600 zł (taki budżet jako kolejny krok na drodze do doskonałości). Stąd też ta właśnie dyskusja.
Chyba nikt jeszcze się nie zachwycał, nikt nie stwierdził, że warto - wszyscy szukają tu odpowiedzi na te pytania.
A jeśli w tej samej cenie mogę dostać nowy model zamiast starego to pojawia się pytanie dlaczego nie, a jeśli pewne funkcje są w cenie, to dlaczego ich nie mieć?
Kiedyś śmiałem się z 3D, a teraz okazjonalnie chętnie bym obejrzał np. Grawitację w takiej wersji. Dziś wszyscy śmieją się z 4k a za rok może 2 lata będzie gorąca dyskusja o nowościach na BD w 4k. Oglądałem ostatnio Samsunga 65" z serii 9000 z samplami 4 k i naprawdę robi wrażenie.
Nie chcę ciągnąć wątku osobistego, ale zapytam retorycznie czy sprzęt wymieniony w sygnaturze to dla HQ150 pierwszy zakupiony sprzęt w życiu???
 

spinacz66

New member
Bez reklam
sony już przygotował dla siebie parę filmów 4k odziwo to materiał jak pisali nie jest natywnie skalowany do 4k tylko gotowy materiał 4k na pokaz w tym Sidermana trylogie
 
Do góry