Panasonic 32lx700

ortax360 napisał:
Info o najnowszym lcd PANASONIC 32LX700. Na rok 2007.


http://www.engadget.com/2007/01/10/panasonics-2007-hdtv-lineup-unveiled/

Zapowiada sie wysmienicie.

Witam
Wczoraj ostatecznie zdecydowałem się na zakup LCD PANASONIC 32LX600 - po miesiącu analizy oferty rynkowej i literaturze forum... i kilku w tym okresie zmianach marki i typu LCD'eka . Miałem zamiar w tym tygodniu zrealizować moje marzenia ale... kolega ORTAX 360 postanowił zamieścić linka kóry mnie ... "rozdrażnił" ... a mógł przecież to zrobić np. tydzień później ... :) Po przeczytaniu informacji z linka
http://www.engadget.com/2007/01/10/panasonics-2007-hdtv-lineup-unveiled/ zaczynam dalej analizować i zastanawiać się czy warto jest czekać kolejne 3 miesiące na nowy model??? ... a cierpliwości zaczyna mi brakować. Czy może koledzy forumowicze (a w szczególności ortax360) coś więcej wiadzą o dostępności tego nowego modelu (32LX700) w POLSCE i jaka orientacyjnie będzie jego CENA w dystrybucji??? Czy można faktycznie liczyć iż będzie to marzec 2007 a nie grudzień 2007??? Jak do tej pory (terminowo) PANASONIC realizował wprowadzanien na rynek nowych modeli LCD??? Proszę o jakąkolwiek informacje na nurtujące mnie pytania i sugestie forumowiczów - cóż mam czynić w tej sytuacji ??? KUPIĆ NIE KUPIĆ ... KUPIĆ NIE KUPIĆ ... I jak tu żyć i pracować z takimi dylematami. Z góry dziękuję i pozdrawiam serdecznie z Wrocławia
 

ortax360

New member
Lx700 powinien trafic do sprzedazy na wiosne.
Cena nie znana.

Czy warto poczekac mysle ,ze tak .
Cenowo na pewno bedzie drozej od lx600 (cena 4800zł)

Wstrzymaj sie kilka tygodni wtedy bedzie wiadomo cos więcej .


Pozdrawiam.
 
Witam. ...z zakupem LCD'ka wstrzymuję się do początku grudnia 2006 r. ... choć fakt jest taki iż wszyscy moi znajomi, którzy zajmuja się zawodowo audio-video doradzają mi wstrzymanie się do marca z zakupem LCD'ka ... bez względu na markę. Zastanawia mnie tylko jak wielka będzie róźnica cenowa pomiędzy PANASONIC 32LX600 a modelem 32LX700??? i czy będzie mnie stać na zakup tego nowszego modelu??? Pozdrawiam
 

jasa

New member
Chwilka...o ile dobrze czytam mowa tu o USA, to wcale nie musi oznaczać premiery w Europie - to po pierwsze (chyba że nieuważnie doczytałem). Po drugie model nowej 700 -tki jest oznaczony TC czyli na rynek USA widzicie że jest cały czarny (swoją droga lekko podobny do LG;) ) pamietam jak na tym forum pokzywałem zdjęcie LX600 też model TC i był...cały czarny i...w Europie nie dostepny bo LX600 (F i P) była tu kopią (mówie o obudowie) LX500. Więc dywagacje że w marcu model będzie dostępny w Europie nie muszą byc do końca prawdziwe...no i raczej model widoczny na zdjęciu nie będzie dostępny w Europie...
 
jasa napisał:
Chwilka...o ile dobrze czytam mowa tu o USA, to wcale nie musi oznaczać premiery w Europie - to po pierwsze (chyba że nieuważnie doczytałem). Po drugie model nowej 700 -tki jest oznaczony TC czyli na rynek USA widzicie że jest cały czarny (swoją droga lekko podobny do LG;) ) pamietam jak na tym forum pokzywałem zdjęcie LX600 też model TC i był...cały czarny i...w Europie nie dostepny bo LX600 (F i P) była tu kopią (mówie o obudowie) LX500. Więc dywagacje że w marcu model będzie dostępny w Europie nie muszą byc do końca prawdziwe...no i raczej model widoczny na zdjęciu nie będzie dostępny w Europie...

Witam
Czyżbyś sugerował iż termin wejścia do sprzedaży w UE (w tym i w PL) modelu 700 jest wogólne bliżej nie znany i nie należy sugerować się premierami nowych modeli w USA??? Czy sugerujesz mi finalizować zakup tego LCD'ka LX600 czy czekać kolejne 3 miesiące ... na być może lepszy model.
Pozdrawiam
 

cinek

Member
Popatrzcie na opis do LG LB2R...

Czas reakcji matrycy: 6 ms
Jasność: 500 cd/qm
Kontrast Dynamiczny: 5.000:1
Kąt widzenia: 178°
Super-IPS-Technology
XD Engine 2006
Pure Black Level
True Wide View
120 Hz Perfect Motion Drive


Wszystkie te "nowinki" (120 Hz, IPS) LG stosuje już od pewnego czasu matryca też dokładnie ta sama...(w panasach są matryce LG).
Nawet obudowa nowego Panasa jest wzorowana na LG (tylko serii LE).
Chcecie kupić LCD Panasonic kupcie LG będzie to samo tylko taniej ;)
 

Tomek Koko

New member
Bez reklam
NIc nie mam do panasonic-a bardzo lubię tą firmę i nawet brałem pod uwagę lx600 do prezentacji ale tylko do momentu gdy zobaczyłem go w sklepie. To co jest na zdjeciach w internecie i to co zobaczyłem w sklepie to zupełnie inne tv. Nie wiem jak mozna było dopuscic by to tv wyszło na "wolnośc" z takim wyglądem.
 
Tomek Koko napisał:
NIc nie mam do panasonic-a bardzo lubię tą firmę i nawet brałem pod uwagę lx600 do prezentacji ale tylko do momentu gdy zobaczyłem go w sklepie. To co jest na zdjeciach w internecie i to co zobaczyłem w sklepie to zupełnie inne tv. Nie wiem jak mozna było dopuscic by to tv wyszło na "wolnośc" z takim wyglądem.​

Witam
Tomek Koko - a na co w końcu padł Twój wybór podczas prezentacji...???
Cinek - podaj mi linka do strony www z której masz opis LG LB2R ... jednak Panasonic 32LX600 ma bogatsze wyposażenie choćby w ilość złączy nie mówiąc już o czytniku kart SD.
Pozdrawiam z Wrocławia
 

ryan77

New member
Tomek Koko czy dokonałeś już wyboru czy jesteś dopiero przed prezentacją? Mnie również interesują te modele plus LX600. Pozdrawiam.
 
Tomek Koko napisał:
Zamówiełm w końcu sharpa 32GA9 jvc 32x70; jvc 37S60. Pozdrawiam

Witam
Tomek Koko - z tej trójki który ostatecznie model wybrałeś???? Osobiście jestem zaintereowany modelem LX600 lub LX700 Panasonica (jeśli oczywiście dotrwam do marca 2007 bez normalnego telewizora).
Pozdrawiam dziś z Poznania
 
Ostatnia edycja:
Witam
Taką to otrzymałem odpowiedż co do lini modeli LX700 z Panasonic Polska:
(...)
Uprzejmie informujemy, że planowany termin wprowadzenia modeli telewizorów z serii LX700 to Marzec/Kwiecień 2007.
(...)
Czyli praktycznie żadnych konkretów tylko lakoniczna informacja...choć wynika z niej iż będą te modele dostępne w Polsce.
Pozdrawiam
 

Tomek Koko

New member
Bez reklam
Prezentację mam w ten piatek i juz odliczam godziny i latam za kabelkami hdmi, component, stereo itp itd. Pozdrowienia z Bydgoszczy dla wszystkich napaleńców;)
 
Tomek Koko napisał:
Prezentację mam w ten piatek i juz odliczam godziny i latam za kabelkami hdmi, component, stereo itp itd. Pozdrowienia z Bydgoszczy dla wszystkich napaleńców;)

Witam
Tomek Koko - szkoda że wśród zamówionych na prezentację przez Ciebie modeli nie ma Panasonica LX600... coś bym widział już w piątek - i spałbym spokojniej. Prezentacja KIKI;ego???
Pozdrawiam napaleńca
 

jaca43

New member
Witam
chłopaki gdzie można namierzyć tx600p,od miesiąca szukam i nic
wszędzie są, a jak zamawiam to brak w hurtowni itd
cos konkretnego:szukaj:
pozdr
 

Pansłonic

New member
Porucznik Jaszczuk napisał:
Witam
Czyżbyś sugerował iż termin wejścia do sprzedaży w UE (w tym i w PL) modelu 700 jest wogólne bliżej nie znany i nie należy sugerować się premierami nowych modeli w USA??? Czy sugerujesz mi finalizować zakup tego LCD'ka LX600 czy czekać kolejne 3 miesiące ... na być może lepszy model.
Pozdrawiam
Z moich wiadomości wynika że nowe modele Panasonic'a pojawią się w Europie w tym i w Polsce nie wiosną a latem 2007 czyli za jakieś pół roku.
 
Pansłonic napisał:
Z moich wiadomości wynika że nowe modele Panasonic'a pojawią się w Europie w tym i w Polsce nie wiosną a latem 2007 czyli za jakieś pół roku.

Witam
Czyli czarny sen dla mnie...szkoga gadać...jak duże jest prawdopodobieństhwo realizacji Twojego PANSŁONIEC czarnego scenariusza (przynajmniej dla mnie) co do terminu dostawy Panasoniców serii LX700... w najbliższych dniach chciałbym podjąć decyzję o zakupie lub wszczymaniu się jeszcze na jakieś 2 miesiące z realizacją moich marzeń.
Pozdrawiam
 
Do góry