Panasonic TX-32LE60P a TX-32LX60P śmiech na sali

Warzywko

New member
Pracując i sprzedając urządzenia w branży RTV, juz nie raz spotkałem się z takią bzdurą, ale właśnie dziś 10-01 wszystko to przebrało miarkę. Nie wiem dlaczego nie mogę sobie tego w głowie poukładać. Może ktoś z userów potrafi to wytłumaczyć:

Róznece:

TX-32LE60P TX-32LX60P

tryby obrazu:
tryb dynamiczny, tryb filmowy 3/2
tryb kinowy, 2/2 pull down
tryb normalny tryb żywy

Głosniki:
2x8w 2x10w

HDMI:
1 szt. 2 szt.

Pamięć Telegazety :D
200 stron 500 stron

To chyba wszystko :)

Róznica w cenie : TX-32LX60P droższy ( w niektórych skepach o nawet 1200 zł)
paranoja.

Jeśli ktokolwiek ma na to pomysł prosze o wspracie .
 

Kaceli

New member
Kupowanie satysfakcji

Warzywko napisał:
Pracując i sprzedając urządzenia w branży RTV, juz nie raz spotkałem się z takią bzdurą, ale właśnie dziś 10-01 wszystko to przebrało miarkę. Nie wiem dlaczego nie mogę sobie tego w głowie poukładać. Może ktoś z userów potrafi to wytłumaczyć:

Róznece:

TX-32LE60P TX-32LX60P

tryby obrazu:
tryb dynamiczny, tryb filmowy 3/2
tryb kinowy, 2/2 pull down
tryb normalny tryb żywy

Głosniki:
2x8w 2x10w

HDMI:
1 szt. 2 szt.

Pamięć Telegazety :D
200 stron 500 stron

To chyba wszystko :)

Róznica w cenie : TX-32LX60P droższy ( w niektórych skepach o nawet 1200zł)
paranoja.

Jeśli ktokolwiek ma na to pomysł prosze o wspracie .

To stary chwyt handlowy, obliczony na klientów, którzy uważają, że jak drogo zapłacili, to kupili dobry towar. Zjawisko to wystepuje w wielu dziedzinach życia (m.in. dobry doktór, bo mi drogie, zagraniczne zastrzyki przepisał:). Po prostu świat pełen jest dziwactw i osobliwości; niektórzy kilenci kupują nie tyle określone cechy towaru, co satysfakcję, zadowolenie, a to wiąże się ściśle z ceną. Producenci i handlowcy o tym doskonale wiedza (bo to przedszkole marketingu) i dostosowują się do oczekiwań klientów.
 

Matthew

New member
andzeloti napisał:
lepsze głosniki, pamięć telegazety, ciut lepsza elektronika ,ogółem model wyższy może dla niektórych nie widać różinicy miedzy tymi modelami ale jednak jest i stąd ta niewielka róznica cen.
Z tego co mi wiadomo LX60 i LE60 nie różnią się elektroniką.

Wracając do tematu to oba modele nie różnią się niczym poza rzeczami o których już wszyscy wiedzą. Najważnieszą sprawa sa 2 złącza HDMI ktore rzeczywiscie moga sie przydac. Pozostale roznice sa na tyle marginalne ze nie warto o nich wspominac.
 
Do góry