na czym go postawić 42PV60

m-k

New member
Witajcie, wlasnie zamowilem panasa 42pv60. I wertuje sklepy www w poszukiwaniu stoliczka do niego. Powieszenie go na scianie odpada ze względu na stan moich scian, ciezko cokolwiek powiesic - sciane z kamienia :(

Zastanawiam sie nad orginalnym stolikiem tyle że jest deczko drogi 1350zl.

Chętnie bym wysluchał/ pooglądał wasze kompozycje, pomoglo by mi to w wyborze stolika. I może by powstała ładna galeria Waszych i juz w krotce i mojego sprzetu. Mile widziane linki i fotki.

Ja jestem zmuszony szukać stolika który pomieści dekoder, amplituner, DvD i fajnie by bylo gdyby znalazlo sie miejsca dla xboxa.
 

drosophilia

Active member
Bez reklam
hmm. a czy moze mi ktos powiedziec jaka jest dokladna wewetrzna odleglosc od stopek stojaka dodawanego do wersji plazmy seriiPV60EH? Zamierzam rowniez zakupc ten tv jednak 37" (ten sam stojak) na stoliku, na ktorym stoi aktualnie crt panorama 28", jednak nie mam pojecia czy sie zmiesci.:sad:
 

Marsellus

New member
ja polecam stolik panasonica wyglad tego tv na takim stoliku jest extra. Jak chcesz to moge tanio zalatwic z mojego sklepu ale musisz odebrac w polnocnej anglii. Cena ok. 700zl na polskie.
 

m-k

New member
>maszek

tak wiem, stopka bedzie tyle że chcialem pooglądac jakies fajne stoliki, dzieki za linka


>MORFEUSZFX

sporo fajnych kompozycji dzieki.


> Marsellus


też mi sie strasznie podoba, ale z uwagi na odleglosc odbior osobisty jest niemozliwy ;)
 

m-k

New member
probuje znaleźć wymiary orginalnego stolika, poratuje ktoś ?

Ewentualnie wysokość razme z TV + prg. stolik. bylbym wdzieczny.
 

dany

New member
Mi akurat pasowało drewno wiec stoi na dębowym stoliku RTV, do zakupienia w Jysk za 500zł (mozna trafić w promocji za 400zł), klasyk, trz szufladki obok siebie, miejsce na sprzęt i blat 120cm
 

m-k

New member
dany napisał:
Mi akurat pasowało drewno wiec stoi na dębowym stoliku RTV, do zakupienia w Jysk za 500zł (mozna trafić w promocji za 400zł), klasyk, trz szufladki obok siebie, miejsce na sprzęt i blat 120cm

no mi akurat nie pasuje klasyczny stoli do reszty pokoju.

Ale nie o tym chcialem napisac. Wlasnie dostalem wymiary org. stolika w ktorym odleglosci miedzy polkami wynoszą 15cm,6cm i 9cm. I zonk gdzie mialbym postawic amplituner ktorego wysokość wynosci okolo 18cm ? Czy Panasonic nie wie o istnieniu amplitunerow?Jest to dla mnie totalnie nie zrozumiale robić stolik pod 3 DVD albo tunery bo nic wiekszego sie tam nie zmieści. A szkoda. Jakby ktoś chciał to mam w pliku dokladny rysunek techniczny z wszystkimi wymiarami orginalnego stolika TY-S42PX60W
 

awujotka

New member
Bez reklam
Mój Philipek stoi na stoliku Krzysiek:
http://www.lauk.com.pl/index.php/szczegoly/27
w MM ceny bardzo różne, ale taniej niż było u producenta. Ja kupiłam za 999. Co prawda tylko dwie półki, ale u mnie stoją 4 sprzęty oprócz tv. W realu prezentuje się o wiele lepiej niż na zdjęciu, ma tylko jedną wadę wg mnie: jeden kolor szkła (lekki odcień ieleni) i nie ma wyboru... ale i tak mi się podoba.:)
 

m-k

New member
dzieki Panowie za linki.
Zamowilem wczoraj taki stoliczek.
A-555.jpg


Jak dojcie i go poskladam wrzuce fotke. POzdro :)
 

mszyma

New member
Ja mam taka szafeczke. Zamawiana na wymiar. Nogi schodzilem zeby kupic cos gotowego co by mi pasowalo. Szuflady gabarytowo przystosowane pod wszystkie skarby audiofila i kinomaniaka. A zona jaka szczesliwa-widac minimum okablowania:D
Resize of Resize of stolik_002.jpg
 
Do góry