panasonic st60 a vt60-różnica w cenie czy warto?

pantomima

Banned
SDman - to nie jest kwestia tego ze mi wsytarczaja tryby fabryczne , kwestia jest tego typu ze podbicie pewnych parametrow z poziomu menu nie jest kalibracja . Czy to tak trudno pojac o co mi chodzi ..... ?

Mowie o profesjonalnej kalibracji a nie o podbijaniu skladowych obrazu na oko ....
 

SDman

Banned
Czyli jest to po prostu zmiana parametrów tv tylko na większą skalę - w sensie ilości i tyle. Wpisuję parametry , które ktoś dobrał i jeżeli mi pasują / kwestia indywidualna/ to je po prostu zapisuję i wszystko. - dobrze rozumiem?

Dobrze rozumiesz.

a z tą ilością godzin -to żeby można sprawdzić czy nasz wymarzony tv nie stał sobie gdzieś na ekspozycji i nie świecił miesiącami?
wchodzisz w menu-> pomoc -> informacje o systemie w ID modelu 4 masz po literce ilość godzin.

SDman - to nie jest kwestia tego ze mi wsytarczaja tryby fabryczne , kwestia jest tego typu ze podbicie pewnych parametrow z poziomu menu nie jest kalibracja . Czy to tak trudno pojac o co mi chodzi ..... ?

Mowie o profesjonalnej kalibracji a nie o podbijaniu skladowych obrazu na oko ....
Ci Panowie nie podbijają nic na oko i chwała im za to !
Test Panasonic ST60 : une référence pour le Blu-ray ! | HDfever

Nie czytałeś o Rodzinie, proszę podajmy sobie rękę, a cały ten wątek będzie z ogromnym
pożytkiem dla wielu - to Oni dokonają wyboru -bardzo dobrego zresztą.

Pozdr.
 
Ostatnia edycja:

SDman

Banned
Ja sie z Toba nie kluce ! - poprostu nie zgadzam sie z pewnymi Twymi zaloezeniami i daje tego wyraz ;)

Pzdr

Na zgodę napiszę:
oczywiście po kalibracji VT musi być lepszy,
jest lepiej wyposażony, a w Panasonic'u nie pracują
idioci aby samobuja sobie strzelać w postaci
sporo tańszego ST.

Pozdr.
 

nowy76

New member
Cieszy mnie, że mój wątek wzbudza niejakie zainteresownanie a także emocje ;-)
Może doleję oliwy do ognia i zapytam jeszcze o wybór odtwarzacza multimedialnego 3D, w kwocie do 600 zł oraz dysku zewnętrznego pojemność 1TB do tego odtwarzacza jako nośnika danych /głównie filmów/. Odtwarzane mają być głownie filmy w rozdzielczości Full HD oraz filmy Full HD 3D - iso

Ma on współgrać z:
tv panasonic tx 55ST60E,
amplitunerem SONY STR-DE497

Moje propozycje:
1. Mede8er MED600x3D WiFi FullHD 1080p ISO BD 3D lub
2. Xtreamer Sidewinder 3 SE


Do tego dysk zewn. np: WD Elements Portable 1TB
Pytałem o to w tamacię multimedia ale z b. słabym odzewem.
 

SDman

Banned
Cieszy mnie, że mój wątek wzbudza niejakie zainteresownanie a także emocje ;-)
Może doleję oliwy do ognia i zapytam jeszcze o wybór odtwarzacza multimedialnego 3D, w kwocie do 600 zł oraz dysku zewnętrznego pojemność 1TB do tego odtwarzacza jako nośnika danych /głównie filmów/. Odtwarzane mają być głownie filmy w rozdzielczości Full HD oraz filmy Full HD 3D - iso

Ma on współgrać z:
tv panasonic tx 55ST60E,
amplitunerem SONY STR-DE497

Moje propozycje:
1. Mede8er MED600x3D WiFi FullHD 1080p ISO BD 3D lub
2. Xtreamer Sidewinder 3 SE


Do tego dysk zewn. np: WD Elements Portable 1TB
Pytałem o to w tamacię multimedia ale z b. słabym odzewem.

A nie lepiej Blu Samsunga BD-F6500 , dostaniesz wszystko to co w medialnych odtwarzaczach
+ Najlepszy Smart TV, Iplex Plus cineman.vod (polecam) itp. i podepniesz sobie jakikolwiek dysk.
Ja mam taką parkę nawet przy odpowiednim kablu HDMI ST60 steruje Samsungiem.
Jakość z Blu jest super począwszy od jego USB, przez aplikacje netowe, skalowanie DVD
na BD kończąc.
Super zestaw -Smart tylko z Samsunga -mimo to, że jest w Panasonicu.
Ale już konkretnie odsyłam Cię do odpowiednich wątków.

Pozdr.
 

m@rcin

Member
Jeszcze nie. Tv nowy, przebieg po pierwszym podłączeniu 0h. Pierwsze wrażenia pozytywne i jedyne co mnie martwi to odgłos wiatraków.
 

sjs

New member
Dla niezdecydowanych dodam od siebie ja miałem brać st60 ze względu na najlepszy stosunek jakosc-cena ale z powodu wolnego procesora nie nadającego się do grania wybrałem vt60 co bardzo bolało moja kieszeń że za procek tyle trzeba dopłaci ale koniec końców jestem bardzo zadowolony tv miażdżycy wszystkich inne jakie widziałem a jest jeszcze w fazie docierania i przed kalkulacja. Stary mój sharp le830 nawet się do niego nie umywa
 
Ostatnia edycja:
Do góry