Nowe oprogramowanie do Panasonica

Kolbak

New member
Niedawno mój telewizor Panasonic TX L42et5e podłączony do internetu ściągnął nowe oprogramowanie 1.266. Potem ukazał się komunikat że najnowsza wersja software jest zainstalowana. Jakoś nie widzę żadnych zmian w odbiorze, kiedyś też była podobna aktualizacja oprogramowania i polegała na... zmianie wielkości paska głośności. Może teraz jakieś zmiany niewidoczne wprowadzono, czy ktoś może wie na czym te zmiany polegają?
 

ranczo

New member
Bez reklam
Dzisiaj mój 46G20 aktualizował oprogramowanie z 2.515 na 2,518.
Jest to o tyle dziwne że przez ostatnie lata nic się nie działo.
Zmian wizualnych nie widzę.
Mam brzydkie przeczucia co dobrych intencji panasonica.
Ma ktoś bliższe informacje ?
 

Neqrim

New member
Niedawno mój telewizor Panasonic TX L42et5e podłączony do internetu ściągnął nowe oprogramowanie 1.266. Potem ukazał się komunikat że najnowsza wersja software jest zainstalowana. Jakoś nie widzę żadnych zmian w odbiorze, kiedyś też była podobna aktualizacja oprogramowania i polegała na... zmianie wielkości paska głośności. Może teraz jakieś zmiany niewidoczne wprowadzono, czy ktoś może wie na czym te zmiany polegają?


Tutaj możesz sprawdzić co zawierała aktualizacja, a na tej stronie, po wyszukaniu swojego TV są udostępniane aktualizacje z informacją co zawierają.



Dzisiaj mój 46G20 aktualizował oprogramowanie z 2.515 na 2,518.
Jest to o tyle dziwne że przez ostatnie lata nic się nie działo.
Zmian wizualnych nie widzę.
Mam brzydkie przeczucia co dobrych intencji panasonica.
Ma ktoś bliższe informacje ?

Informacje o aktualizacji
 
Ostatnia edycja:
Mój WT50 również pobrał nowe firmware, ale także niezauważyłem na razie zmian żadnych. TAk po cichu myślałem, że może wprowadzą zmiany i będize smart wyglądało tak, jak w TV na rok 2013 lecz próżne nadzieje :(
 
Do góry