Netflix na Panasonic S30/G30/GT30/ST30/VT30

user9382

New member
Czy ktoś z forumowiczów mógł by mi napisać czy TV Panasonic z serii S30/G30/GT30/ST30/VT30 posiadają działającego Netflixa ?? Szukałem na internecie ale nie znalazłem żadnych informacji na ten temat.
 

WuMike

New member
Bez reklam
W moim V20 nie ma takiej możliwości, wiec podejrzewam, że 30-stki podobnie nie obsłużą Netflixa, bez zewnętrznej pomocy.
 

user9382

New member
Podłączyłem internet kablem do tv i okazało się ze nie ma nawet youtube, wszystkie aplikacje z 2011 roku w ogole nie aktualizowane, cud że TVN player jeszcze działa, ale chyba w 480p.
 

user9382

New member
Też jestem trochę zawiedziony, z tego co doczytałem jedynie wyższe modele plazm z 2013 dostały netflixa czyli GT60, VT60, ZT60. Nie wiadomo czemu ST60 również olali i nie dali mu Netflixa.
 

muchaone1

New member
Przesada żeby tv z 2011r został bez działającego youtuba czy netflixa

odnośnie youtube to była decyzja google a nie panasonica-to właściciel serwisu google podjął decyzję o braku wsparcia i usunięciu aplikacji dla tv wyprodukowanych przed 2012 rokiem i to wszystkich producentów. głośno było swego czasu o tym i nawet panasonic, sony i inni wydali specjalne oświadczenia w tej sprawie (w sumie to bym się wkurzył kupując tv w 2012 roku a niecały rok pozniej juz nie miałbym tej aplikacji)
 

muchaone1

New member
Też jestem trochę zawiedziony, z tego co doczytałem jedynie wyższe modele plazm z 2013 dostały netflixa czyli GT60, VT60, ZT60. Nie wiadomo czemu ST60 również olali i nie dali mu Netflixa.

może to mieć związek z użytym procesorem i jego wydajnością w aplikacjach internetowych.
ST60 jako jedyny z wymienionych przez ciebie modeli miał dużo słabszy procesor a te które dostały netflix'a mają wielordzeniowy procesor HEXA dużo bardziej wydajny.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Pisaliśmy, że Panasonic nie robi update do swoich starszych modeli.
To samo będzie dotyczyło modeli teraz kupionych.
To zakup na 3-4 lata.
Jeśli na dłużej trzeba szukać innych firm.
W telewizorach lcd sprzed 4 lat też już znikają całe aplikacje.
 

muchaone1

New member
polemizowałbym czy to tylko Panasonic robi aktualizacje firmware w ciągu 3-4 lat. patrząc na innych producentów których tv mam w rodzinie (sony, samsung) ostatnie aktualizacje też pojawiły się max 3 lata po wyjściu danego modelu) mało tego niektórzy producenci np manta takich aktualizacji nigdy nie wypuszczają do żadnego ze swoich modeli! ( kilka miesiecy temu sprawdzałem na ich stronie możliwość pobrania pliku z nowszym firmware i przy tv nie było ŻADNEGO) :)
a co do aktualizacji aplikacji to już za to odpowiada jej wydawca, czesto jest po prostu tak,że wydajność hardware tv jest za słaba aby uciągnąć najnowsze wersje np youtube czy netflix itp
 

(Cy)Gorg

New member
Bez reklam
Najlepiej kupić playera blu-ray z netflix'em, youtubem i po kłopocie, do tego dojdzie obsługa plików różnej maści lub media box'a z poniższej listy:

Apple TV
Google Chromecast
Roku
Amazon Fire TV
Google Nexus Player
NVIDIA Shield
 
Do góry