panasonic fx780

msx

New member
witam czy ktos posiada ten telewizor moglby napisac jak on sie sprawuje,
jest szansa na test tego tv na tym forum?
Zapowiada sie fajnie czytajac krotka recenzje ze stuff.pl wyglada to niezle
 

msx

New member
jutro przyjdzie do mnie do poludnia
wybralem pomiedzy tym fx750 i lg sk9500
zobaczymy co on warta mysle ze bedzie ok jesli nie to zmienie na lg9500
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
LG ma extra obraz i extra aplikacje.
Ma tez AI.
Tylko trzeba za to mieć więcej kasy.
 
Ostatnia edycja:

msx

New member
LG ma extra obroży i extra aplikacje.
Ma tez AI.
Tylko trzeba za to mieć więcej kasy.


Aplikacje najmniej mnie interesuja nie jest to dla mnie takie wazne , wazne zeby mial tylko wybieranie glosowe po polsku(nie tak jak samsung z serii na 2018r zrezygnowal) z tego co wiem panasonic ma

AI fajna sprawa jak sie tym ktos bawi .

Porownywalem te tv i oba maja matryce IPS , Local diming pro , zobacze jak bedzie wygladal panasonic jak nie podejdzie mi obraz to wymienie lg sk9500 , z tego co czytalem rozne recenzje tego panasonica to naprawde jest to dobry model , bardzo dobra czern jak na IPSa nawet rewelacyjna pisza recenzenci zobaczymy jak to wyglada w praniu mam kilka sampli przygotowanych jak przyjdzie i plansze testowe

pozdrawiam
 

msx

New member
Mozna sobie odpuscic tego panasa duzo paplaniny ale jednak obraz na materialach HD porazka a na pilce noznej szkoda gadac duzo lepiej jest na materialach 4k ale to wszystko , jednak IPS nie umywa sie do VA oddalem tego panasa i wzialem jednak samsunga nu8070
obraz zyleta poprostu zjadl tego panasa na dzien dobry bez zadnych ustawien , myslalem ze nie bedzie takiej roznicy duzej w jasnosci i ostrosci ale jednak sie mylilem ,juz odpuscilem sobie LG na IPSie bo nie bylo sensu
 

Forest89

Active member
Bez reklam
Dobrze, że nie czekałem na nową serię FX, tylko kupiłem EX. Jest VA i jeszcze zyskałem na calach bo drugi z mniejszych modeli ma 58" a nie 55". Warto nadmienić, iż model 75" FX780 ma VA, więc jak kogoś stać to... ;)
 

Forest89

Active member
Bez reklam
Tak czy siak lepiej poczekać na testy. Po za tym IPS ma tą wielką zaletę, że ma wspaniałe kąty widzenia, czego nie ma VA. Dobrze, że rynek jest duży i można wybierać ;)
 

Festan06

New member
Też się przymierzam do fx780. Zależy mi na IPS-ie właśnie na kąty. Kurcze teraz to już nie wiem. Jaki producent jeszcze robi IPS?Interesuje mnie 65 cali.Cena nieistotna, zależy mi na dobrym TV.

Do Forest89 widzę że masz ex780 i jest ok?
Ponoć tegoroczny fx780 jest podobny do ex.
A tu gość powyżej FX dyskwalifikuje. Niedobrze myślałem że mam faworyta.
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
To masz bardzo dobre modele :
- Philips 65Oled973 za 13.999 zł
Zestaw Hue Gratis
https://www.youtube.com/watch?v=AvvJkV8OgGc
Kalibracja
Wtyczki
uchwyt
Montaż
Dostawa gratis

- LG 65C8 za 12.499
Z Polskiej dystrybucji
Kalibracja
Uchwyt
Dostawa

Philips 65PUS8901 ( Ambilux) za 11.999 zł
https://www.youtube.com/results?search_query=philips+ambilux+krzysztof+górski
Wtyczki
Uchwyt
Dostawa
Zestaw Hue ( kosztuje 800 zł )
https://www.youtube.com/watch?v=AvvJkV8OgGc
Montaż

LG 65B 8 za 10.999 zł
Kalibracja
Dostawa

LG 65SK9500 za 9500 zł
Kalibracja
Dostawa

Philips 65Oled873 za 9999 zł
Plus Hue i plus pakiet.
 

Festan06

New member
Dzięki kiki za obszerne info.Do końca września coś wybiorę.Pewnie będzie to lg 9500 ? Kusi mnie Oled. Tylko że u mnie jego możliwości byłyby
niewykorzystane.Z tego co doczytałem,świetny w kinie,seans wieczorny,hdr.
Co prawda tuner kina domowego mam ale nie używam.Wieczorem jakiś film z kablówki.Czasami jakaś płyta.Najwięcej w dzień "normalna" telewizja,sport-piłka.Pewnie niejeden teraz powie,to po co mu TV z górnej półki.Niech kupi tv za 4k. No cóż,pomimo że oglądam "tylko z kablówki" to bardzo zależy mi na dobrej jakości obrazu.Tak mam i kropka.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Obydwa są extra ale mają inne przeznaczenie.
Jeśli grasz dużo w gry i oglądasz dużo TVN 24 - SK9500 będzie lepszym wyborem.
Jeśli jest inaczej to LG C8.
 
Do góry