Firma Panasonic prezentuje telewizory Ultra HD OLED - linia 2019 .

Zulus

Member
A podają czy naprawili edycję własnych list ulubionych programów, czy nadal taki badziew jak w ryku 2018?
 

Jacek144

New member
A podają czy naprawili edycję własnych list ulubionych programów, czy nadal taki badziew jak w ryku 2018?
Fakt że jest błąd,ale to w żaden sposób nie przeszkadza korzystać z TV.
Ja nigdy nie wykorzystałem ulubionych, a kanały mam poustawiane jak mi się podoba.
 

Bodziokrakow

New member
Zapytałem Panasonic Polska o różnice między modelami TX-55GZ1500E, TX-55GZ1000E oraz TX-55GZ950E i TX-55GZ960E, a także o piloty, poniżej odpowiedź:
"...Uprzejmie informujemy, że wszystkie z wymienionych przez Pana modeli telewizorów posiadają w zestawie pilot o oznaczeniu N2QAYB001178 (bez podświetlenia). Pragniemy również poinformować, iż modele z serii GZ950, GZ960 oraz GZ1000 nie różnią się między sobą pod względem parametrów technicznych. Te z serii GZ950 i GZ960 zostały przeznaczone do różnych sieci dystrybucyjnych, natomiast GZ1000 posiada inny design podstawy. Model GZ1500 został natomiast wyposażony w specjalny rodzaj głośnika, tzw Blade Speaker, dzięki czemu jakość dźwięku będzie wyraźnie lepsza niż we wcześniej wspomnianych telewizorach OLED..."
 

Zulus

Member
Zadałem pytanie Panasonic Polska dotyczące poprawności tworzenia listy ulubionych programów w nowych telewizorach oled na rok 2019. Otrzymałem odpowiedź, że nic się nie zmieniło pod tym względem i dodane programy do listy ulubionych zachowują swój numer z ogólnych. Czyli cofka totalna względem oprogramowania z plazmy VT30 z 2012 roku. Masakra!
 

accu

New member
Bez reklam
Witam uprzejmie,

Jest bardzo dobrze ustawiony fabrycznie , na początek "przygody" z tym telewizorem wystarczy .
Jak trochę sobie "pogra" można oczywiście pokusić się o kalibrację profesjonalną . :|

No , kolej na rozpakowanie telewizora Ultra HD OLED firmy
Panasonic TX-55GZ2000 i pierwsze spojrzenie . :|

https://www.youtube.com/watch?time_continue=16&v=tRt-YKXsLVY


Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 
Ostatnia edycja:

Zulus

Member
Od flagowca Panasonic TX-55GZ2000 spodziewałem się choć zmiany pilota, na czarnego, podświetlanego i lekko mniejszego i oczywiście lepszego materiału (przynajmniej takiego jak w plazmach VT30). Ten plastik (obudowa telewizora), jest okropny. Posłuchajcie jak ten gość puka palcem w jeden z elementów.Totalna tania tandeta! Nie mówię nic na temat obrazu, bo tu go nie widać, radzenia sobie procesora podczas przełączania kanałów, odtwarzania filmów z dysku, samego programu z sat, czy dvb-t itp. I ta nieszczęsna edycja ulubionych (tworzenie listy ulubionych programów), jest kolejną porażką w modelach na rok 2019! Telewizor za 15.000 zł. (mówię o 55 cali). I ogólnie te panele oled są słabo zabezpieczane nie tylko przez Panasonica. Przynajmniej zrezygnowali z tej paskudnej belki dźwiękowej pokrytej materiałem heh.
 

Zulus

Member
Nie zgodzę się, że tylko obraz jest najważniejszy. Przypominam koledze, że jest to telewizor, a nie monitor, służący do oglądania obrazu z innego źródła. Udogodnienia o który mówię były dostępne w telewizorach Panasonica. Teraz są, ale zupełnie niefunkcjonalne. Soft w ich telewizorach pogorszył się w stosunku do kilku lat wstecz. Gdyby, to ode mnie zależało, to cały dział zajmujący się konstrukcją i softem bym zwolnił w tej firmie.
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Zgadzam się. Obraz jest bardzo ważny, ale przecież taka potęga nie może nie liczyć się z potrzebami rynkowymi.
 
Do góry