Strona główna Ostatnie testy Nasze Zestawy Kanały 4K Próbki HD Forum
Rejestracja Regulamin Kalendarz Szukaj Dzisiejsze posty Zaznacz wszystkie fora jako przeczytane

ON/OFF 2010 - centrum informacji - RELACJA - Największe targi elektroniki w Polsce!22-24.10.2010 WARSZAWA EXPOXXI

Wróć HDforum > Początek > Relacje > ON/OFF 2010 - centrum informacji - RELACJA - Największe targi elektroniki w Polsce! > ON/OFF czyli Targi Elektroniki Użytkowej i Gier Video w Polsce - Strefa Czerń .
Odpowiedz

Senior Member

Meldunek: Oct 2009

06-02-2011, 21:34
Domyślnie

Witam serdecznie w tym wątku. Tak sobie poczytałem - przeanalizowałem i odpowiadam :

1.Nie rozumiem całego zamieszania
2.Fakty są następujące: Takie plazmy jak pioneer Kuro, panas V, czy samsung b850 maja nalepszą czerń i obraz w ogóle - Tylko Full LED LCD (taki jak ten Philips) może isę z nimi równać - z tym, że jego cena zabija na starcie. I tyle w temacie - taka jest prawda.
3. Nie rozumiem postawy Kikiego w tym wątku - nie dość, ze porónuje 2 modele, które dzieli przepaść cenowa - wspomniany Goliat (Philips) staje w szranki z Dawidem (Panas seria g)... Na dodatek Kiki upraszcza za każdym razem, że to plazma przegrała no jak tak można...? Abyś miał rację to dawaj Kuro vs V20 vs B850 vs ten Filipsek. I co wtedy będzie? Nie można brać byle czego ,kiedy potem Tworzy się takie TEZY: LCD ma lepszą czerń od plazmy - MIT OBALONY

4. Nie rozumiem tez postawy innych ślepo ufających temu "testowi" - wystarczy zobaczyć ile obrazu w Philipsie ginie i jakie ten TV ma wady (a cena z kosmosu) - te wady były opisane w tym wątku.

Pomimo to Kiki i spółka nadal wychwalali Philipsa.

5. Ten filimik był w innym wątku chyba - ale go puszcze - pięknie widdać jak dział FULL LED kontra Panas V - zresztą to film nakręcony przez Panasa:

YouTube - Plazma vs. LCD TV

I ten film jest dla mnie ważniejszy niż cała ta zbędna paplanina o tym "teście"

O czym tak na prawdę tu rozmawiać?:P

Full Led to dobra ale DROGA technologia - za droga. Plazmy ciągle się gnębi - wg mnie nie zasługują na takie traktowanie! Miałem PS50B850 i teraz kupie albo Panasa V albo Ps58B850 - obrazu z LCD nie mogę oglądać! Nawt topowe modele. Gdybym miał kasy więcej - powiedzmy nieogranioczene zasoby - to bym sobie kupił Kuro jeśli się jeszcze da - nigdy LCD - LCD jest dobry do oglądania seriali - ale do filmów i grania tylko plazma.

Kto normalny ogląda film w jasnym świetle?

My z żonką gasimy światło i wtedy mamy kino - a gdymyśmy mieli LCD to by mi świeciło szarością po gałach - wiem bo widziałem

Myślę, że za dużo nerwów i nieporozumień było w tym wątku. Kiki i reszta chcieli wcisnąć na m kit.

Nie wszyscy się na to nabrali - ja tym bardziej.

Porównywałem wiele TV - i wiem, że plazmy nie zawsze mają taką czerń jak te topowe. Ale "czerń" (czyli zwykle filolet lub szarość) LCD to jest rzeczywistość. Dobry Full led jest za drogi.
Pamiętam jak ***************ung promował swoje super cienkie krawędziwe ledy - te piewrsze - wtedy co ja kupowałem b850 - nawet raz się zastanawiałem nad tym ledem - i tylko popatrzyłem na czerń (fiolet) koniec rozmyślań o lcd

Prawda ZAWSZE leży gdzieś po środku - a w tym wątku ta prawda to:
1. Wspominany Filips ma super czerń (jak na LCD) i spokojnie konkuruje z top Plazmami
2. Okupione jest to wadami - słynne zdjęcia w tym wątku (halo, itd) - dziękuję - wolę plazmę
3. dodatkowo Philips ma cenę z kosmosu - przez co nie opłaca się płacic za taką czerń z wadami
4. Czerń Panasa G mnie by ostro rozczarowała i wyrzuciłbym ten tele przez okno:P wolałbym chyba ogladać tego Filipsa:P
5. Panas z serii G przegrał z Philipsem jeśli chodzi o czerń
6. Swoje zwycięstwo Philips okupił zanikiem detaliczności obrazu - karygodnym nawet bym rzekł - to jest wada FULL LED - na filimiku tym ,co wkleiłem to widać i jest wytłumaczone dlaczego - jak krowie na rowie
7. Technologia LCD WRESZCIE (po tylu latach) może zacząć chwalić się doganianiem plazm - aczkolwiek naturalności i płynności raczej nie dogoni. Dobrze, że czerń już dogoniła i z kątami nie jest tak źle w tych topowych LCD.

Przperaszam za długi tekst ale musialem dorzucić, bo mam trochę doświadczenie - dużo widziałem plazm i LCD , sporo testowałem. Wiem też co pisał jeszcze rok temu kiki.

Mam nadzieję, ze nie zaatakuje mnie za to, ze odniosłem się do jego niesłusznego (wg mnie) uogulniania, że Panasonik ma gorszą czerń od Philipsa:P

Paniasonik G TAK - ale V NIE!

Pozdrawiam telemaniaków
Odpowiedź z Cytatem
Dżon Bondżoe jest offline
reklama

Meldunek: Feb 2005

reklama

Meldunek: Feb 2005

Odpowiedz

Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Przeszukaj ten temat:

Zaawansowane wyszukiwanie