Mity o plazmach mity o LCD - OBALAMY MITY VIDEO NA ŻYWO - HDTV.COM.PL

ar2

Wsparcie
Członek Załogi
HD Squad
Zastanawiasz się jaki telewizor wybrać? Jedyne takie wydarzenie w Polsce (i być może na świecie). Ktoś mówił, że system 200Hz jest najlepszy? Ktoś mówił, że plazma się wypala? Ktoś mówił, że kalibracja poprawia jakość obrazu? Ktoś mówił, że LCD jest lepsze od plazmy? Ktoś mówił...

Wydaje Ci się, że znasz się na telewizorach? Przyjdź i sprawdź się! Odpowiedzi na te pytania, jak i na wiele innych znajdziesz u nas na stoisku:


Plazma vs LCD

pobór energii
input lag
kąty boczne
3D vs 3D
wypalanie plazm
wypalanie LCD
50vs100vs200vs600Hz


LCD VS LCD

LCD LED VS LCD CCFL


Jaki telewizor, czyli:

Kalibracja - przed i po
"ślepy test" na najlepszy telewizor na rynku - zwycięzca zgarnia wszystko!



:popcorn: ZAPRASZAMY!:popcorn:







22-24.10.2010 Warszawa EXPO XXI












Po targach pojawi się artykuł podsumowujący.​
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Mam nadzieję że wiele osób którzy chcą się przekonać na własne oczy czy mity opowiadane w sklepach z ust do ust to prawda czy czyjaś wybujała fantazja.
Przeszukałem internet i tyle porównań na raz - tego jeszcze w historii elektroniki w jednym miejscu na świecie nie było. Ja w każdym razie nie znalazłem. A z całą pewnością nikt nie sprawdzał ani porównywał ze sobą na żywo i obecności tylu ludzi - najnowszych modeli największych producentów świata.
To historyczna chwila .
Z całą pewnością kilka mitów zostanie obalonych.
 

mataman

New member
Bez reklam
panasonic g20 ponad 200W, sharp le810 90W. Do tego obraz na panasie to była kwintesencja tego dlaczego nigdy nie kupie plazmy.
 

bluray

Banned
Spędziłem sporo czasu przed linią 8 ekranów.
Wniosek mógł być tylko jeden ;
Z każdą kolejną sceną referencyjnego i wielce zróżnicowanego materiału demo HD (od PIONEERa) zmieniałem typowanie faworyta.
A to oznacza, że nie ma jednoznacznej odpowiedzi na pytanie z ankiety.Dzięki HDTV.COM mogliśmy naocznie stwierdzić, że dyskusje o wyższości obrazu współczesnych ekranów są nieuzasadnione.

Wielkie podziękowania za doskonały event.
 

setunia

New member
Bez reklam
Trochę nie na bieżąco ostatnio byłem, więc się nie załapałem. Moze ktoś jakies podsumowanko skleci jakie były odczucia gawiedzi, a nie tylko och, ach, jak panienki po studniówce?
 

admat

Member
Uważam, że era dobrych telewizorów skończyła się na takich jak plazma Kuro, LCD Sharp HD1. Mam na myśli sprzęty w rozsądnych cenach. Społeczeństwo trochę ubożeje i producenci zmuszeni są obniżyć koszty produkcji. Dla tych, którzy mogą sobie pozwolić na odrobinę luksusu pozostaje Loewe, lub XS1.
 

egreg

New member
Witam wytłumaczcie mi jedną rzecz :
plazma Panas. 42' TX-P42S20 pobór prądu wg IEC 62087 117 W
lcd led Toshiba 40' 40LV733 pobór prądu wg IEC 62087 160W
O co tu chodzi , co to za metoda pomiaru IEC 62087 ?
 
Do góry