Philips 55oled706/12 czy LG 55C11LB

sadbre

New member
Dzień dobry, stoję przed zakupem telewizora do niedużego salonu, posiadam teraz Philpsa 49PUS7502/12, chciałbym zmienić na coś troszkę większego.
W sumie zastanawiam się nad jednym z dwóch tv: Philips 55oled706/12 lub LG 55C11LB.
Telewizor głównie będzie służy do: seriale, film, youtube, ps5. Co będzie lepsze z tych dwóch tv? Czy może jeszcze coś innego? Mój budżet to 4500zł.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
To w klasie wybrałeś najlepsze na rynku.
Obydwa masz dla niebieskich w cenie 4199 zł plus dodatkowo z pakietem gratisów o wartości 500 zł
Philips ma większe znacznie możliwości multimedialne, zabezpieczenia anti bur-in, ambilight.
LG tez jest świetny- bo to Oled.
 

Banditozz

New member
Cześć, jaka obecnie cena tych dwóch TV dla niebieskich? I co wchodzi w skład gratisów? Jak bym mógł prosić o odpowiedź na priv. Dziękuje.
 

Krzyszta

Klub HDTV.com.pl
VIP
Dzień dobry, stoję przed zakupem telewizora do niedużego salonu, posiadam teraz Philpsa 49PUS7502/12, chciałbym zmienić na coś troszkę większego.
W sumie zastanawiam się nad jednym z dwóch tv: Philips 55oled706/12 lub LG 55C11LB.
Telewizor głównie będzie służy do: seriale, film, youtube, ps5. Co będzie lepsze z tych dwóch tv? Czy może jeszcze coś innego? Mój budżet to 4500zł.

Ten 1-szy kupiłem dzisiaj i też się wahałem.
Wpisz sobie np.compare ww.tv.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Ale napisz na PW proszę jakie masz potrzeby, jakie oczekiwania ?
Jaki masz teraz telewizor ?
Jaki sygnał podłączony ?
Ile masz max kasy ?
Jak wybrałeś model - to podaj proszę jaki ?
 
Do góry