TV z HDMI 2.1 - kupować teraz czy poczekać

SDman

Banned
Przyznam szczerze, nie rozumiem jakby takie ach i och "zabezpieczenia" były to jaki problem dać tylko na powidoki 5-7 lat gwarancji ?
 

Dubek

Member
Bez reklam
Ten LG NANO913 to lipa jest, jasność w HDR 330 nitów i max kontrast 6500:1 na IPS i bez FALD to jest dramat przecież.
 

Rybus85

New member
Ja kupiłem oleda. I nie wyobrażam sobie już powrotu do LCD. Chyba że wyjdzie jakaś nowa technologia,pierdyliard stref podświetlenia itd. Na tą chwilę różnica jest zbyt duża. ZWŁASZCZA w grach i filmach w dobrej jakości. Używam normalne tv. Gram a PS4. Po 2-4h i to jeszcze raz na jakiś czas(brak czasu). I cieszę się obrazem.
No sorry ale jak trafi się baran który cały dzień będzie używał tv do pseudogry jaka jest FIFA to zajedzie nawet i LCDka. Zajmie to więcej czasu ale też się podda (ktoś powie że LCD się nie wypala. Ja widziałem już bardzo dużo,w pracy mamy tv używane jako monitory do wyświetlania stałego obrazu-grafiki itp. Wypalone :p ).
 

SDman

Banned
To zależy, nie zawsze i nie w każdych warunkach.
Najsłabszy OLED przegra w skalowaniu, gradacji szarości, rozpiętości HDR -różnica jest widoczna.
Najtańsze 55" nie powinny przekraczać 3 tys.
 

drosophilia

Active member
Bez reklam
zaraz sie pozabijaja ;-)


ale fakt, faktem- wczoraj u znajomego philipsa oled serii 8304 bodajze ustawialem, obraz Extra!!!
 
Ostatnia edycja:
Do góry