Oled Lg 65B9, Panasonic tx55gz950e czy Sony 65 xf9005?

gjano

New member
Witam serdecznie,
Muszę pilnie zakupić tv, który docelowo ma pełnić funkcję tv w sypialni.
Oglądanie Wieczorne,tylko filmy, głównie Netflix.
Odległość od wezgłowia łóżka ok. 4,2m.
Panasonic jest obecnie w świetnej cenie 5000 pln w mediamarkt, ale obawiam się ze może być trochę za mały. Do oglądania docelowo w salonie na przełomie roku gdy skończę remont nowego lokum planuje zakupić Sony 85H9096, wiec do oglądania „kinowego” będzie już jakiś sprzęt.
Zaczalem do sypialni mocno rozważać Lg b9 lub Sony xf9005.
Jestem w kropce, czy polecany Panasonic, czy może większy rozmiar kosztem jakości?
Będę wdzięczny za opinie i sugestie..
 

gjano

New member
Czyli oled 65 👍😀

Dzięki za szybki odzew 😀👍.
Czy ten model b9 to dobry wybór, bo wiem ze nie jest to najnowsza już konstrukcja?
Niestety budżet mam mocno ograniczony, widzę ze realnie mogę go kupić za ok. 6,2-6,5k.
Nie chciałbym przekraczać tej kwoty, bo remont domu pożera środki niemiłosiernie 😞.
Chyba , ze faktycznie jest mocny powód żeby sięgnąć głębiej do kieszeni..
 

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
Do kieszeni zawsze możesz głęboko sięgnąć, ale można tak bez końca...Jak trawisz 65B9 nową sztukę śmiało możesz brać.
Może zapytaj Kikiego o cenę 65BX - jego następcę, ale cena pewnie będzie z tysiąc zł wyższa, albo i więcej...
 

gjano

New member
Robię Duży remont, kupuje sprzęty RTV/AGD za kilkadziesiąt tys. Wiec o upust łatwiej.
Natomiast nawet zakup z Allegro bezpośrednio od sklepu bez prowizji alledrogo da taką cenę.
Szkoda ze nie ma już c9 w sprzedazy🙃 ale rozumiem ze b9 to tez będzie dobry zakup?
W podobnych cenach widzę tylko philipsy, a tu słyszałem dużo niepochlebnych opini, nie wiem czy słusznych..
 

gjano

New member
Takiego Xh 85 cali będę brał do salonu bo przy tej wielkości cali do ceny chyba wygrywa wszystko.
Natomiast do sypialni chyba nie chce mniejszej kopii. Chyba faktycznie oled tu się najlepiej sprawdzi zważywszy ze będą oglądane tylko filmy późnym wieczorem?
Rozważałem tez 65 xf bo cena super.. ale nie chce później żałować ze trochę więcej dopłacając mam lepszy efekt. Na razie oleda widziałem tylko w marketach, ale domyślam się ze w odpowiednich warunkach domowych zrobi jeszczE lepszy efekt wow?
 

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
Rozważałem tez 65 xf bo cena super.. ale nie chce później żałować ze trochę więcej dopłacając mam lepszy efekt. Na razie oleda widziałem tylko w marketach, ale domyślam się ze w odpowiednich warunkach domowych zrobi jeszcze lepszy efekt wow?

Wieczorne sanse filmowe z Netflix dadzą Ci spokojnie efekt wow zwłaszcza w UHD.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Zdecydowanie warto.
LG BX powinien być na dniach.
Masz w tej serii większą jasność, zabezpieczenia dodatkowo przed wypalaniem.
Będziesz specjalną ofertę dla niebieskich i dodatkowo pakiet .
 
Do góry