Jaki OLED 65 do 8500 zł ?

Aerofan

Member
Stoję przed dylematem - jaki wybrać OLED 65 cali do 8500 zł ?

Aktualnie mam Samsunga 65KS7000 ale pora go chyba wymienić na coś z lepszą jakością obrazu.

Docelowo oglądanie filmów wieczorem i sport (jak wrócą mecze w TV).
Upatrzyłem sobie Sony 65AG8, LG OLED65C9 lub B9. A może coś innego, jakiś Panasonic ? (nie Philips)

Lepiej kupować teraz, czy poczekać chwilę na nowe modele lub obniżki ?

:niewiem:
 

stirl

Member
Stoję przed dylematem - jaki wybrać OLED 65 cali do 8500 zł ?

Aktualnie mam Samsunga 65KS7000 ale pora go chyba wymienić na coś z lepszą jakością obrazu.

Docelowo oglądanie filmów wieczorem i sport (jak wrócą mecze w TV).
Upatrzyłem sobie Sony 65AG8, LG OLED65C9 lub B9. A może coś innego, jakiś Panasonic ? (nie Philips)

Lepiej kupować teraz, czy poczekać chwilę na nowe modele lub obniżki ?

:niewiem:




a z ciekawosci czemu nie philips ?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Masz LG 65E9 Za 8499 zł i nie długo 65CX o podobnej wartości końcowej w pakiecie dla niebieskich członków forum i programie gdzie sam ustalasz ceny. Podaj proszę maila to CI wyślę cały program.
 

promil_one

New member
Stoję przed dylematem - jaki wybrać OLED 65 cali do 8500 zł ?

Aktualnie mam Samsunga 65KS7000 ale pora go chyba wymienić na coś z lepszą jakością obrazu.

Docelowo oglądanie filmów wieczorem i sport (jak wrócą mecze w TV).
Upatrzyłem sobie Sony 65AG8, LG OLED65C9 lub B9. A może coś innego, jakiś Panasonic ? (nie Philips)

Lepiej kupować teraz, czy poczekać chwilę na nowe modele lub obniżki ?

:niewiem:

Zastanów się czy chcesz OLED'a. Ja teraz po 2,5 roku mam problem. Wypalił się LG65B7V. Na dole bardzo dużo śladów od paska informacyjnego TVN24. Wierz mi obchodziłem się z nim jak z jajkiem, pilnowałem aby nie zostawiać statycznego obrazu, przeszkoliłem i musztrowałem rodzinę. Nie pomogło. Matryca do wymiany - koszt 5900 netto (z robocizną, marża - koszt finalny serwisu).
Praktycznie wypaliło się to od poczatku pandemii bo wówczas oglądaliśmy więcej wiadomości. Do stycznia było czysto. Jestem właśnie na etapie odsprzedaży tego za co się da i wybieram porządnego LCD
Na pewno dokupuj maksymalną gwarancję - potraktuj to jak prawdziwy koszt TV - tak jakbyś nie mógł kupić bez gwarancji. Pamiętaj, że wszystkie OLEDy mają matrycę LG więc to nie kwestia producenta.
Poniżej zrzut ekranu.
https://naforum.zapodaj.net/a10c7af3fdad.jpg.html
 
Ostatnia edycja:

Rodrik_AR

New member
TVN24 to Killer Oledów. Kupując Oleda trzeba pożegnać się programami informacyjnymi ze słynnymi paskam na dole. Technologia ma swoje wady, ale jakość obrazu niesamowita.
 

Arczi1989

New member
Wszelkie programy informacyjne gdzie zawsze jest pasek mocno czerwony, żółty czy niebieski mogą wypalać matrycę, dlatego niezbędne jest pełne ubezpieczenie TV. Ja nawet nie zastanawiałem się nawet nad tym tylko odrazu wziąłem ubezpieczenie na 5lat od wszelkich wad nawet mechanicznych uszkodzeń zewnętrznych TV. Jak coś w TV się uszkodzi lub ja uszkodzę to dostaję nowy model bo oczywiste, że starych już nie mają :D
 

omnia

New member
Rozpatrzyć też warto 65 854 - dostaniesz w porównaniu do LG ambilight, Android TV i jeszcze dużo lepszą jakość dźwięku.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
O teraz szkoda przymiarki.
Przypomnij się tydzień przed zakupem.
Do jesieni jeszcze się bardzo wiele zmieni.
 
Do góry