Lg C9 i pora zakupu

BeastUSSJ

New member
Witam
Chciałem wymienić tv w salonie na większy i po dluzszym zapoznaniu się z ofertami wybrałem LG Oled65C9. Tv biorę patrząc na przyszłe konsole i ogólną jakość. Czy warto poczekać trochę czasu na spadek ceny na dniach czy obniżka jeśli takowa będzie znikoma?Nie jest to duży problem ale nie chce żałować że nie poczekałem kilku tygodni. Z góry dziękuję.
 

Zoreusz

New member
Witam
Chciałem wymienić tv w salonie na większy i po dluzszym zapoznaniu się z ofertami wybrałem LG Oled65C9. Tv biorę patrząc na przyszłe konsole i ogólną jakość. Czy warto poczekać trochę czasu na spadek ceny na dniach czy obniżka jeśli takowa będzie znikoma?Nie jest to duży problem ale nie chce żałować że nie poczekałem kilku tygodni. Z góry dziękuję.
Ostatnio niezła promka była chyba na RTV Euro, ale rozeszły się błyskawicznie. Ja za swój dałrm niemalże 8k i uważam, że to były absolutnie dobrze wydane pieniądze. A patrząc na rynek tv i prognozy nie byłbym taki pewien, czy ceny będą szły w dół.
 

pantomima

Banned
Witam
Chciałem wymienić tv w salonie na większy i po dluzszym zapoznaniu się z ofertami wybrałem LG Oled65C9. Tv biorę patrząc na przyszłe konsole i ogólną jakość. Czy warto poczekać trochę czasu na spadek ceny na dniach czy obniżka jeśli takowa będzie znikoma?Nie jest to duży problem ale nie chce żałować że nie poczekałem kilku tygodni. Z góry dziękuję.

W związku z tym co sie dzieje za sprawą koronowirusa, nie liczył bym na spadek cen , a wręcz przeciwnie .
 

Michup

New member
Popyt też spadnie, ludzie mają inne potrzeby i problemy niż zakup TV więc się okaże jak będzie z cenami. Nie byłbym pewien wzrostu cen.

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka
 

werf

Active member
Bez reklam
Osobiście bym czekał.
Biorąc pod uwagę marazm, jakiego do tej pory nie zaznaliśmy ktoś w końcu wywietrzy magazyny.
 

Kleofas11

Active member
Bez reklam
Witam
Chciałem wymienić tv w salonie na większy i po dluzszym zapoznaniu się z ofertami wybrałem LG Oled65C9. Tv biorę patrząc na przyszłe konsole i ogólną jakość. Czy warto poczekać trochę czasu na spadek ceny na dniach czy obniżka jeśli takowa będzie znikoma?
https://www.displayspecifications.com/en/brand/a1025
Najpierw poczytaj specyfikację nowych modeli OLED-ów LG (przeznaczonych na 2020 rok). Za jakieś 3 miesiące będą już w polskich sklepach. Oczywiście przez pierwsze kilka miesięcy będą jeszcze drogie. Jeśli w specyfikacji nie mają niczego nowatorskiego to kupuj ten C9.
 

Desverger

New member
C9 w Euro poszedł w górę. Panasonic 65GZ1500 w MM poszedł tydzień temu ostro w górę z 9499 na 10999. A tak czekałem z tym GZ aż się obniży a tu nagle zonk :-(
 

BeastUSSJ

New member
Właśnie przez całą aferę zwiazaną z virusem nie wiem co zrobic, czytałem różne artykuły na najlepszy moment w roku ale nie wiem jakie ma to przełożenie na nasz region. Poczekam może trafi się jakaś okazja.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Dokładnie tak. Wkrótce zabraknie modeli mimo zapotrzebowania.
A jeszcze Dolar i Euro szybują !
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
No i.... Ceny już poszły do góry po 10%.
Jak ktoś liczył na obniżki to się przeliczył.
A to jeszcze nie koniec podwyżek !
 

Desverger

New member
Mało! Czekamy na więcej. Jak pójdą o 200% zaczniemy kupować. I w ten oto prosty sposób uratujemy gospodarkę [emoji1]


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 

werf

Active member
Bez reklam
Normalna sprawa przy skokach kursowych masz czy nie masz na magazynie, cenę podnosisz: ) Ciekawe jak statystyczny Kowalski na urlopie bezpłatnym za chwilę wyląduje, czy faktycznie TV będzie towarem pierwszej potrzeby.
Nadpodaż, płynność ble-ble....................
 

Desverger

New member
Ano nie będzie towarem pierwszej potrzeby ale ceny wzrosną i... takie zostaną. Polska...


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 
Do góry