tv do 2500 od 55 cali

Krily

New member
szukam tv do salonu wiec nie mniejszego niż 55 cali. TV będzie używany oglądania programow TV. Bardzo rzadko do youtuba czy innych aplikacji. Nie zamierzam kupic w tej chwili dodatkowych glosnikow. Cena do 2500. Min 55 cal. oczywiscie interesuje mnie produkt z promocji z racji z tego ze mamy styczen.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Masz extra modele w klasie;
- TCL 55EP640 w programie gdzie sam wybierasz ceny.
Podaj proszę maila to Ci wyślę cały program.
- Philips 55pUS7303 w programie
- TCL 55EP660 w programie
- LG 55Uk6500 za 2099 zł
- TCL 55C7026 w programie
- Hitachi 55 HZT66 w programie
- Philips 55PUS73340
- TCL 55EP 680 w programie
- Sharp 55BL 2 w programie
- Toshiba 55U78 w programie
- LG 55SM8600 w programie

- Sharp 60Ui76 w programie
 

jan83

New member
Witam. Rowniez poszukuje tv 55 cali do salonu i rozwazam philipsa 55pus7303 lub lg 55um7610. Chyba ze warto w tej cenie brac pod uwage cos innego?Podobna cena tych dwoch tv ale ciekawi mnie na jaka matryce moge trafic w obu przypadkach va czy ips? Prosze o porade
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Masz dostępne ostatnie sztuki 55PUS7303 - masz w specjalnej cenie dla niebieskich członków forum.
A ile masz max kasy ?
Jaki masz teraz telewizor ?
Na czym CI najbardziej zależy ?
 

jan83

New member
Obecnie mam samsunga ue40f6320. Chce do salonu tv z dobrym obrazem dlatego wolalbym matryce va, milo by bylo w 4k zeby plynnie chodzilo, smart tv sprawnie dzialajacy. Ogladanie z 3 metrow, glownie filmy ale czasem jakis sport. Najwazniejsze zeby nie byl to model awaryjny. Wstepnie napalilem sie na philipsa ale czy to dobry wybor?

Rozumiem że musze coś oplacic zeby byc niebieskim? Jsk to sie przedstawia cenowo? Zakladalem wstenie zakup 50 cali za 1800zl ale pewnie lepiej wziac 55 co niestety przekroczy 2000?
 
Ostatnia edycja:

janusz

New member
Bez reklam
Masz dwa bardzo dobre rozwiązania, pierwsze to 55PUS7303, drugie to wybrać któryś z dobrych modeli poniżej 2 tys. z oferowanych przez Kikiego tj. nowoczesne TCL 55EP, Sharp 55BL2, lub nieco starszy ale znakomity TCL 55C7026 z wbudowanym soundbarem JBL.
 

jan83

New member
Dzięki serdeczne za pomoc. Kusi mnie ten philips jednak te inne modele tez prezentuja sie faktycznie spoko. Daje sobie weekend do namyslu i cos musze zamowic. Boje sie tylko czy ten philips nie trafi mi sie z matryca ips, bo rozne sie ponoc trafiaja.
 

janusz

New member
Bez reklam
Twój link prowadzi do:
"Artykuł partnera
Sponsorowany"
Nie brałbym na poważnie, artykuł na poziomie gimnazjum, może nawet kopiuj wklej z jakiegoś artykułu sprzed paru lat o czym świadczy niedzisiejsze zdanie; " Modele z „górnej półki” mają także często zakrzywiony ekran."
 
Ostatnia edycja:
Do góry