TV 65 cali do 8000zł

jochny16

New member
Witam!

Szukam telewizora do kwoty 8000zł.
Rozważam oledy od LG B8,C8,B9 i C9 oraz Samsunga QE65Q85RA. Nie wiem czy jest sens dopłacać prawie 1000zł do najnowszego C9 względem B8 :?:
Samsung wydaję się najbardziej uniwersalny ale mam wrażenie, że 8k zł za lcd to trochę sporo skoro mogę mieć w tej cenie najnowszą generację oledów.
Proszę o poradę i pozdrawiam :blagam:

1. Jak duże jest pomieszczenie w którym ma być telewizor ? 26m2
2. Jak daleko siedzimy od ekranu telewizora ? 2,9m-3m.
Ile osób zasiada przed telewizorem ? 3-4osoby
4. Czy siedzimy na wprost ekranu czy również bokiem do ekranu – na wprost i pod lekkim kątem
5. Telewizor ma stać czy ma wisieć ? wisieć
6. Jak słońce świeci w pokoju ? Okna z lewej strony (odległość 1-1.5m) i na wprost telewizora (odległość 8m). Wszystkie z roletami .
7. Jaki masz obecnie telewizor ? CRT LG :D
8. Co chcemy aby telewizor posiadał ? HDMI, możliwość połączenia z internetem, najlepszy możliwy obraz
9. Jaki sygnał będzie podłączony do telewizora: (4K, HD, SD ) ? 4k, Cyfrowy Polsat, Netflix, bluray,
10. Jakie urządzenia będą podłączone do telewizora ? (PS5), może sprzęt z Dolby Atmos
11. Ile godzin dziennie będzie pracować telewizor ? około 6h
12. Preferujesz matrycę matową czy błyszczącą ? matową
13. Jaki rodzaj programów oglądasz najczęściej ? zwykła telewizja z satelity, netflix, youtube, filmy 4k
14. Czy zamierzasz korzystać z Internetu na ekranie telewizora ? tak
15. Czy zamierzasz grać w gry PC / konsola - jeśli tak to ile % dziennie? gdy pojawi się nowa generacja konsol to mam zamiar kupić możliwe, że będę podłączać komputer do gier
16. Więcej oglądasz wieczorami czy w dzień ? dzieci w ciągu dnia od godziny 13:00 bajki, wieczorami filmy seriale
17. Preferencje co do wielkości? 65 cali
18. Co Cię denerwuje w telewizorach ? obawiam się powidoków
19. Preferencje co do marki ? brak
21. Do jakiej maksymalnej kwoty planujesz zakup ? 8000zł
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Przecież mieścisz się w klasie cenowej z Oledem LG 65 C9.
Jak będziesz niebieski masz specjalną ofertę z pakietem o wartości 500 zł .
Masz jeszcze bardzo dobre modele:
- Samsung 65Q85
- Sony 65XF9505
- Philips 65Oled 973
- Philips 65Oled 754
- LG 65SM9800
Są dla niebieskich w programie pilotażowym gdzie sam wybierasz ceny.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Ale masz Le Oleda 65E9 w specjalnym programie pilotażowym gdzie sam ustalasz ceny.
Podaj proszę maila to CI wyślę cały program.
 
Do góry