TV 65'' - C9, AG9 czy Philips 934

kklocek

New member
Witam! Interesują mnie tv jw. do oglądania filmów (HBO, Canal+), seriali i sportu. Źródło to Ultrabox 4k nc+. Czy jakość obrazu jest na tyle duża aby pokryć różnicę w cenie? pozdrawiam
 

Rodrik_AR

New member
Witam! Interesują mnie tv jw. do oglądania filmów (HBO, Canal+), seriali i sportu. Źródło to Ultrabox 4k nc+. Czy jakość obrazu jest na tyle duża aby pokryć różnicę w cenie? pozdrawiam

Po kalibracji i przy sygnale 4k wszystkie zaświecą podobnie. Philips ma dodatkowo ambilight, który jedni lubią, a drudzy nie koniecznie.
Bez kalibracji - "z pudełka" AG9 zagra najlepiej.
Przy standardowej telewizji z nc+ Sony poradzi sobie trochę lepiej od pozostałej dwójki.
Czy warto dopłacić? Trudne pytanie, bo dla jednych tak, a dla drugich zdecydowanie nie. Dla mnie było warto.
 

kklocek

New member
skalibrować zawsze można, nie ma problemu... uważam, że Panasonic przesadza z ceną więc go pomijam... w tej chwili treści 4k jest niewiele dlatego w moim przypadku sprzęt powinien być przygotowany na hd i uhd..
 

Rodrik_AR

New member
skalibrować zawsze można, nie ma problemu... uważam, że Panasonic przesadza z ceną więc go pomijam... w tej chwili treści 4k jest niewiele dlatego w moim przypadku sprzęt powinien być przygotowany na hd i uhd..

Jeżeli stawiasz na najlepszy stosunek jakości do ceny to bierz C9. Natomiast jeżeli akceptujesz cenę Sony AG9 to zdecydowanie polecam do Twoich zastosowań.
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Ale różnice nie są tylko w jakości obrazu ale również dźwięku, aplikacji, wydajności, wyposażenia.
Najlepszy jest Philips 65Oled 934.
Jak skorzystasz programu pilotażowego będziesz mógł sam wybrać ostateczną cenę. A Jak będziesz niebieski masz jeszcze pakiet gratisów.
Podaj proszę maila i wyślę Ci cały program.
 

kklocek

New member
No właśnie, C9 ma najsłabszy dźwięk i potrzebny soundbar natomiast pozostałe modele są "z dźwiękiem" prawdopodobnie dla mnie już wystarczającym, (szczególnie Philips jest chwalony). No i różnica w cenie jest wtedy mniejsza aczkolwiek dalej znacząca a nie chciałbym płacić za markę. Podobno serwis i wsparcie Philipsa są kiepskie...
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
I serwis i wsparcie jest po zmianach na najwyższych obrotach.
Ale musisz być niebieski i napisz na PW dostaniesz wycenę szczegółową na Oleda.
 

jasssu

New member
Jeśli pod hasłem wsparcie masz na myśli takie sprawy jak jakość oprogramowania oraz jego aktualizację to wiedz, że już od dłuższego czasu jest okej i nie ma powodu do obaw.
 

kosa666

New member
Ale różnice nie są tylko w jakości obrazu ale również dźwięku, aplikacji, wydajności, wyposażenia.
Najlepszy jest Philips 65Oled 934.
Jak skorzystasz programu pilotażowego będziesz mógł sam wybrać ostateczną cenę. A Jak będziesz niebieski masz jeszcze pakiet gratisów.
Podaj proszę maila i wyślę Ci cały program.

lata lecą... a u @kiki zawsze najlepszy jest jakiś Philips :razz:

pozdro :D
 
Do góry