OLED - LG C9 czy Philips (Ambilight)

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Wybrałbym Philipsa z uwagi na wyposażenie, możliwości, potrzeby.
Jak będziesz niebieski masz na obydwa modele specjalne ceny które sam wybierasz. Podaj maila to CI wyślę cały program.
I jeszcze pakiet gratisów dodatkowo też dla niebieskich o wartości 500 zł .
 

ataman76

New member
A jakiez to niby wyposazenie procz ambilight ?
Poza tym LG jest jasniejszy i nie chodzi mi tu bynajmniej o jasnosc szczytowa, maksymalna, tylko zdolnosc do jej utrzymywania przy duzym procencie jasnych scenerii, gdy inne marki tv, rowniez Philips juz duzo wczesniej przygasaja
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Ano takie:
- Android 9,0
- Kodi 18
- MXPlayer
- IPTV

LG i Philips są na tej samej matrycy.
Kłania się kalibracja i nic nie przygasa.
Jaka wg Twoich danych jest owa jasność w Philipsie i jaka w LG ?
 

kosa666

New member
wymieniłeś Androida i aplikacje pod niego... jest to zaletą wyłącznie dla tych którzy chcą Androida, dla innych jest dokładnie odwrotnie: to WADA!
 

ataman76

New member
Jaka wg Twoich danych jest owa jasność w Philipsie i jaka w LG ?[/QUOTE]

Opieralem sie na tescie z konkurencyjnego forum, nie pamietam jaka
 

kowal1980

New member
Polecę Ci C9, choć Philipsa nie oglądałem. Najpierw kupiłem Samsunga Qleda 70RAT z uwagi na bardzo nasłonecznienie pokoju (duże okna południe-zachód). Po dwóch dniach Samsung wrócił z powrotem na półki sklepowe razem z tym pseudo sondbarem Q80R. Podczas oglądania telewizji dawał bardzo po oczach (wysoki kontrast).
Wybierałem spośród tych dwóch z uwagi na brak Androida. Został się Lg, owszem ma pewne przypadłości (np. łączenie się z routerem w telefonie, nie załączał z automatu podłączonego sondbara) ale obraz aż miło się patrzy, do tego wygoda z żyroskopem i dźwięk wydobywający się z głośników:)
 
Ostatnia edycja:

kh29228

New member
Polecę Ci C9, choć Philipsa nie oglądałem. Najpierw kupiłem Samsunga Qleda 70RAT z uwagi na bardzo nasłonecznienie pokoju (duże okna południe-zachód). Po dwóch dniach Samsung wrócił z powrotem na półki sklepowe razem z tym pseudo sondbarem Q80R. Podczas oglądania telewizji dawał bardzo po oczach (wysoki kontrast).
Wybierałem spośród tych dwóch z uwagi na brak Androida. Został się Lg, owszem ma pewne przypadłości (np. łączenie się z routerem w telefonie, nie załączał z automatu podłączonego sondbara) ale obraz aż miło się patrzy, do tego wygoda z żyroskopem i dźwięk wydobywający się z głośników:)

Który LG konkretnie?
 

brodacz

Active member
Bez reklam
Dzięki Androidowi można ZA DARMO i LEGALNIE oglądać ponad 100 programów (w tym Eleven) z kablówki UPC w DOWOLNYM miejscu kraju, bez dostępu do niej. Lub tam gdzie występuje zaoszczędzić na opcji Multiroom. Kodi z wtyczkami załatwia nam kwestię filmów. Ambilight robi robotę. Goście, którzy mnie odwiedzają i to widzą, niemal zawsze jako kolejny tv kupują Philipsa. Można się na pewnych sprawach nie znać, ale ten efekt widzi każdy.
 

kosa666

New member
Dzięki Androidowi można ZA DARMO i LEGALNIE oglądać ponad 100 programów (w tym Eleven) z kablówki UPC w DOWOLNYM miejscu kraju, bez dostępu do niej. Lub tam gdzie występuje zaoszczędzić na opcji Multiroom. Kodi z wtyczkami załatwia nam kwestię filmów. Ambilight robi robotę. Goście, którzy mnie odwiedzają i to widzą, niemal zawsze jako kolejny tv kupują Philipsa. Można się na pewnych sprawach nie znać, ale ten efekt widzi każdy.

Horizon GO od UPC można odpalić na telefonie i strumieniować na TV LG, więc to nie argument
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Oczywiście i bezapelacyjnie Android ma znacznie większe możliwości multimedialne.
Ale taraz za gorsze jest Mi BOX - i masz wszystko czego dusza zapragnie.
A Oled LG i Philipsa masz w programie gdzie sam wybierasz cenę.
 
Do góry