Zmiana TV 65"

akustyk

New member
Witajcie
Odgrzebałem login i hasło do tego forum po dłuższym nie logowaniu się ponieważ przyszedł czas na zmiany. Chciałbym zmienić moją starą wysłużoną plazmę Panasonic. Szukam i czytam sporo na forum i nie tylko. Interesuje mnie tylko OLED. TV będzie służył do bluraya, PS4, Netflixa i plików z dysku. Zależy mi na bardzo dobrej jakości obrazu. Dźwięk jest dla mnie w ogóle nie istotny ponieważ mam amplituner i duży zestaw 5.1. Czytałem o nowościach Philipsa i modelu 804. Dobrze na forum też o nim piszecie tutaj. Czy ktoś już może używa tego TV i może się wypowiedzieć? Ambilight to fajna funkcja ale... jeśli w podobnej cenie jest jakiś inny OLED który ma lepszy obraz to chętnie poczytam i waszych propozycjach. Dysponuję budżetem ok. 10 000 zł.

Dziękuję za wszelkie sugestie.

Pozdrawiam:)
 

barburian

New member
Bez reklam
Masz jeszcze OLEDY Panasonic, OLED LG , OLED SONY wszystkie w cenie poniżej 10 tys. Najlepszy obraz ma Panasonic
 

Bigmoo

New member
Oglądałem na Audio Show i Panasy i Philipsy , i gdybym miał wybierać to stał by u mnie Panas , obraz taki bardziej przyjemny do oglądania , a w philipsie jest coś takiego że oglądanie sprawia mniej przyjemności. I nie wnikam tu w parametry techniczne , matryce procesory , podświetlania i inne takie , po prostu dla mnie większa frajda w oglądaniu była w Panasonic.
 

akustyk

New member
Oglądałem na Audio Show i Panasy i Philipsy , i gdybym miał wybierać to stał by u mnie Panas , obraz taki bardziej przyjemny do oglądania , a w philipsie jest coś takiego że oglądanie sprawia mniej przyjemności. I nie wnikam tu w parametry techniczne , matryce procesory , podświetlania i inne takie , po prostu dla mnie większa frajda w oglądaniu była w Panasonic.

Które modele oglądałeś? Ja z moim budżetem mieszczę się z modelem TX-65GZ950E. Czy tam jest matryca z 2019 r?
 

akustyk

New member
Czytałem trochę o wypalaniu się napisów. Jednak netflixa oglądamy sporo i tylko z napisami. Czy mam się obawiać czegoś na matrycach OLED? Jakie są wasze doświadczenia w tym temacie?

Pozdrawiam
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Napisy są zmienne więc nie musisz się obawiać.
Oled Philipsa masz w programie pilotażowym gdzie sam ustalasz ceny, podaj maila to CI wyślę program.

Ile masz max kasy na te Oledy 65" ?
 

akustyk

New member
Napisy są zmienne więc nie musisz się obawiać.
Oled Philipsa masz w programie pilotażowym gdzie sam ustalasz ceny, podaj maila to CI wyślę program.

Ile masz max kasy na te Oledy 65" ?

Cześć kiki,
Proszę o info na maila akustyk@poczta.fm. Przygotowany jestem na 10 000 zł z ewentualnym groszami. Zależy mi przede wszystkim na bardzo dobrym obrazie.

Dzięki.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
To masz mistrza w tej klasie - Philipsa 65Oled 934 - tu się łapiesz na program VIP. Masz w specjalnej cenie.
Program wysyłam na maila.
 

akustyk

New member
Mam pytanie do Was. Czy można gdzieś na necie pobrać kilka sampli video żeby w sklepie porównać sobie obraz Panasonica i np Philipsa? Najlepiej żeby były to i HD i UHD oraz HDR. Ja rzadko zmieniam TV i ten nowy OLED posłuży znowu ok. 10 lat jak wysłużona plazma.

Dzięki.
 

akustyk

New member
Panasonic GZ950 i Philips 904 ponieważ soundbar mnie nie interesuje. Mam rozbudowany duży zestaw 5.1. Głównie filmy z netflixa i trochę PS4 ale niewiele.
 
Do góry