Nowy TV 55 cali do 6000 zł

Gizzmo__

New member
Witam,

Przymierzam się do zmiany leciwego i już niestety szwankującego Philipsa na coś nowego.
Zbliża się Back Friday wiec mam nadzieję uda się znaleźć coś ciekawego.

1. Jak duże jest pomieszczenie w którym ma być telewizor? 20m2
2. Jak daleko siedzimy od ekranu telewizora? 2-3m
3. Ile osób zasiada przed telewizorem? 2-4
4. Czy siedzimy na wprost ekranu czy również bokiem do ekranu - czy kąty są ważne ?*** raczej na wprost
5. Telewizor ma stać czy ma wisieć? z uwagi na kota raczej wisieć
6. Jak słońce świeci w pokoju ?*** okna na południe - rolety
7. Jaki masz obecnie telewizor ? Philips 42PFL 6007
8. Co chcemy aby telewizor posiadał ? TV ma posłużyć parę lat - SMART TV jest ważne aplikacje typu Netflix, HBO, itp.
9. Jaki sygnał będzie podłączony do telewizora:***( 4K, HD, SD ) ? 4K i fullHD
10. Jakie urządzenia będą podłączone do telewizora ? Apple TV, komputer, w przyszłości jakiś dekoder
11. Ile godzin dziennie będzie pracować telewizor ? 4-5h
12. Preferujesz matrycę matową czy błyszczącą ? nie mam preferencji
13. Jaki rodzaj programów oglądasz najczęściej***? Głównie filmy, (dzieci animowane) z Netflix, HBO, Amazon Prime
14. Czy zamierzasz korzystać z internetu na ekranie telewizora ? nie wiem
15. Czy zamierzasz grać w gry PC / konsola - jeśli tak to ile % dziennie?*** Sporadycznie, w przyszłości może konsola
16.Więcej oglądasz wieczorami czy w dzień? W tygodniu wieczory, weekend rano i wieczorem
17. Preferencje co do wielkości? 55 cali mieszkanie w bloku większy będzie za duży
18. Co Cię denerwuje w telewizorach? Obecny TV ze SMART nie ma za wiele wspólnego
19.Preferencje co do marki ? LG, Philips

Zastanawiałem się nad: LG OLED55E9 - oczywiście liczę na to, że znajdzie się jakaś promocja na black friday.
Kolejnym TV to Philips 55OLED903/12 obecnie w jednym ze sklepów promocja do kupienia za 5999zł. Ambilight wygląda jednak świetnie.

20.***Czy telewizor ma mieć 3D - jeśli tak to jakie , pasywne czy aktywne ? Nie
21.***Do jakiej maksymalnej kwoty planujesz zakup***? 6000zł - 6500zł - nie chciałbym tej kwoty przekraczać.
22. Czy będziesz zainteresowany profesjonalną kalibracją ekranu w celu wyciśnięcia maksymalnych możliwości nowego sprzętu ? Nie wiem
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
To mieścisz się na Oledy 55E9 i 55 Oled 903 i z całym pakietem gratisów dodatkowo. Teraz masz w programie pilotażowym gdzie podajesz sam najlepszą opcję cenową. Podaj maila to CI wyślę.
 
Do góry