Nowy TV

padre218

New member
Witam.
Niestety w stary wysłużonym Samsung`u LE37M87BD padła matryca i nadszedł czas wymiany na coś nowszego. Odległość Telewizor - kanapa 3,2 metra. Będzie używany do tv satelitarnej CP, Netflixa , Yotube, podłączony czasem do PC. Zostanie umiejscowiony na niskiej szafce RTV.
Nie mam pojęcia co powinien mieć dobry tv w obecnym czasie więc zdaje się na specjalistów. Kwota tv to max 6000 zł. Pozdrawiam
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
To dostaniesz bardzo dobry telewizor.
Ale napisz proszę czy 65" Ci się mieści ?
I podaj maila to Ci wyślę program pilotażowy gdzie sam ustalasz ceny.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Masz wysłany program pilotażowy.
I masz bardzo dobre modele 65" do potrzeb :
Sony 65XF8005 za 5599 zł
Samsung 65Q70 extra cena w programie pilotażowym
LG 65 SM9010 super oferta z programie
 

Arly

New member
Witam wszystkich
Po 11 latach użytkowania plazmy Panasonic 50 PV8 (która działa do dziś wyśmienicie) zastanawiam się nad tv 65 cali. W grę wchodzi LG C8, C9 ale również może być SonyXG95/XF90, lub Samsung Q70/80. Mówiąc szczerze aż tak pilnej potrzeby nie mam na zmianę ale 65 cali kusi. Bardziej skłaniam się do Oleda ale boję się tych legendarnych wypaleń. Oglądam wszystko od sportu po Netflix. Programy informacyjne najmniej ale z godzinę dziennie też się zdarzy... Tv podpięty pod nc+ oraz mibox. Co ewentualnie wybrać?
Pozdrawiam serdecznie

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Brałby Oled LG 65C8 lub Philipsa 65 Oled 803.
Godzina dziennie nie jesty problemem bo masz ósmą generację z potrójnym zabezpieczeniem.
Masz specjalną cenę dla niebieskich i z pakietem. Chyba że masz na dopłatę to skorzystaj proszę z programu pilotażowego gdzie sam ustalasz wartość końcową. Podaj maila to Ci wyślę.
Z LCD masz bardzo dobre:
- Samsung 65Q70 w programie pilotażowym
- Sony 65XFF9005 za 5599 zł
 

Arly

New member
Temat do zamknięcia.
Pozdrawiam serdecznie i dziękuję za rady

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka
 
Do góry