Nowy TV do 4000zł 55-65"

errror105

New member
Hej, jak w temacie, szukam nowego wyświetlacza który godnie zastąpi mojego przepracowanego już Sonego 26" :)

TV będzie na ścianie, podłączony pod TV naziemną oraz do Xboxa One X (Netflix, Filmy i Gry) i całość do kina domowego (najlepiej Coax, ale optyk też może być).

Czego oczekuję ? Obraz możliwie wyraźny i dobry, więc 100Hz obowiązkowo, myślę że w tej cenie już OLED ma rację bytu. Rozmiar najlepiej 65" ale jak wyraźnie lepsze bedą w tej cenie 55, to i taki się weźmie.
Planuje zakup w przeciądu 2-3 miesięcy.

Na razie mam jeden typ:
Samsung QLED QE55Q67RAT

Doradzicie coś ? jestem zbłakany bo jak widzicie technologicznie zostałem daleko przed FullHD jeszcze :D
 

errror105

New member
Ten Samsung to oled do 4000zl wlasnie, 3600 dokladnie :)
Hitachi to już 5500zl więc dużo poza zakresem na sprzęt który używać będę dość sporadycznie :(
 

errror105

New member
Ano widzisz, stąd pytałem was :) więc w takim razie na Oleda mnie nie stać, a Qled będzie wyraźnie lepszy niż LCD ? Warto w tej kasie tego Samsunga ?
 

errror105

New member
Chyba się zdecyduje LG OLED55B8SLC, ale mam tutaj pytanie, czy wiecie że istnieje możliwość sterowania tym TV czymś innym niż fabryczny pilot i dedykowana aplikacja na telefon ?
Przez WiFi ?
Mam cały system sterowania domem, i fajnie byłoby wpiąć do niego też telewizor.
 

errror105

New member
I jaka jest różnica między modelami z sama końcówka B8 a B8PLA ? Bo samo B8 jest zazwyczaj tańsze, a być może dodatki z PLA będą mi zbedne
 

errror105

New member
Wybór padł na LG G8 65 G8 ze względu na support i pełna dokumentację że sterowania po RSie :) żaden inny producent tego nie udostepnia w sprzęcie konsumenckim.
 
Do góry