Samsung QLED Q60R 65" - FILMY/SERIALE/SPORT/GRA NA KONSOLI

ImageX7

New member
Witam, mam pytanie. Samsung TV QLED Q60R 65" będzie dobrym wyborem? Obecnie mam: Sony KD-55XD9305, a chciałbym coś większego. Kolega prowadzi sklep i zaproponował mi TV: Samsung TV QLED Q60R 65" za 5500 zł, normalnie to TV kosztuje 6000 zł i zastanawiam się czy warto.

Tutaj więcej informacji:

1. Jak duże jest pomieszczenie w którym ma być telewizor? 9m2
2. Jak daleko siedzimy od ekranu telewizora? 2,5m
3. Ile osób zasiada przed telewizorem? 2-3 osoby
4. Czy siedzimy na wprost ekranu czy również bokiem do ekranu - czy kąty są ważne? Na wprost i bokiem. Kąty są ważne.
5. Telewizor ma stać czy ma wisieć? Obecnie stać, ale w przyszłości może też wisieć.
6. Jak słońce świeci w pokoju? Z prawej strony, ale są rolety.
7. Jaki masz obecnie telewizor? SONY BRAVIA KD-55XD9305
8. Co chcemy aby telewizor posiadał? Wszystko co najlepsze do oglądania filmów i grania na konsoli.
9. Jaki sygnał będzie podłączony do telewizora: 4K/HD/SD - NC+ 4K i Xbox One X 4K, PS4 Pro 4K.
10. Jakie urządzenia będą podłączone do telewizora? Xbox One X, PS4 Pro - w przyszłości nowa generacja konsol, NC+ 4K.
11. Ile godzin dziennie będzie pracować telewizor? Około 10 godzin.
12. Preferujesz matrycę matową czy błyszczącą? Obojętnie - nie wiem która będzie lepsza.
13. Jaki rodzaj programów oglądasz najczęściej? Sport, filmy, seriale.
14. Czy zamierzasz korzystać z internetu na ekranie telewizora? Czasami tak, ale rzadko.
15. Czy zamierzasz grać w gry PC / konsola - jeśli tak to ile % dziennie? 35% gry, 65% filmy, seriale, sport.
16. Więcej oglądasz wieczorami czy w dzień? Różnie - 50%/50%.
17. Preferencje co do wielkości? Im większy tym lepszy - minimum 55".
18. Co Cię denerwuje w telewizorach? Zacinanie androida, nierówne podświetlenie matrycy, słaba jakość wykonania, słaba jakość obrazu, słaba jakość dźwięku itp.
19. Preferencje co do marki? Nie mam.
20. Czy telewizor ma mieć 3D - jeśli tak to jakie, pasywne czy aktywne? Może mieć, ale nie musi, jest to dla mnie obojętne.

Podsumowując, potrzebuje TV głównie do filmów, seriali, sportu - głównie piłka nożna i gry na konsoli. Z góry dzięki za pomoc.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Miałeś extraklasę a chcesz najtańszy teraz LCD.
Ile masz max kasy ?

Qled 65Q65R kosztuje dla niebieskich 4999 zł , więc raczej lepsza cena i to z pakietem.
 
Do góry