Oledy Hitachi z udziałem inżynierów z Japonii już wjeżdżają na półki sklepów

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Oledy 55" nowe za 3999 zł ?- teraz to już możliwe. Czy LCD pójdą do lamusa ? Hitachi wraca do gry .

Czy LCD czeka zmierzch ? Nowe modele w klasie cenowej do 4000 zł są z matrycą 50 HZ.
Tymczasem Oledy nie dość że grają zdecydowanie lepiej , to mają lepsze odświeżanie bo matryce 100 Hz i do tego są tańsze.

Oledy Hitachi z udziałem inżynierów z Japonii już wjeżdżają na półki sklepów. Tym czasem to najlepsza oferta Oledów w Europie.
Japończycy nie odpuszczają tematu i wracają d gry.

P958781.jpg


Marka HITACHI
Klasa energetyczna A
Pobór mocy (W) 154 W
Roczne zużycie energii elektrycznej (kWh / rocznie) 224
Rozmiar ekranu w cm 164 cm
Rozmiar ekranu w calach 55' i 65 ”
Technologia telewizora UHD 4K UHD
Smart TV - Tak

P958781-3.jpg

Zintegrowany Wifi
Rozdzielczość 3840 x 2160
Cyfrowy tuner HD (MPEG4)
Kontrast 400 000: 1
Funkcje USB Odtwarzacz audio, zdjęcie, wideo i nagrywarka
Bluetooth Tak
HDMI 4
Optyczny 1
PVR
HDR
Gniazdo słuchawkowe Tak
Programowalny wyłącznik czasowy Tak
Odtwarzanie dźwięku 2 X 12 W
Dostarczone akcesoria Baterie w zestawie, pilot zdalnego sterowania
Wymiary produktu H 89,6 cm x szer. 145,9 cm x d 32,9 cm
Waga netto w zestawie (kg) 28,7 kg

P958781-1.jpg

GAMUT: wybór oryginalnej palety kolorów w połączeniu z technologią High Bright TV dla zwiększenia intensywności światła.

ME / MC
Dzięki technologii równoważenia ruchu ciesz się nieprzerwanym telewizorem bez utraty obrazu.

DOLBY VISION
Dolby Vision, łączy fascynujące kolory, kontrast i jasność, aby przekształcić wrażenia telewizyjne w rozrywkę.

DOLBY AUDIO

Przygotuj się na bogaty, przejrzysty i wydajny system audio z Dolby Audio w domu.

P958781-2.jpg

2200 BPI: Aby uzyskać wyraźny obraz

HotelTV: Fashion Hotel PRO z klonowaniem USB

Bluetooth: bezprzewodowe połączenie z systemem audio, takie jak słuchawki, soundbar, stereo

Zdalnie SmarTVue
Pilot zdalnego sterowania Hitachi SmarTVue oferuje wygodniejszy, wygodniejszy i ulepszony sposób sterowania telewizorem Smart TV

Masa całkowita 33,5 kg

Oferta specjalna pakietowa, limitowana !
 

piko70

New member
Test tego telewizora jest w planach?Nic nie można znaleźć,czy to produkcja turecka na licencji Hitachi czy produkcja Hitachi a Vestel tylko zajmuje się dystrybucją na Europę.Miałem kiedyś plazmę Hitachi i obrazek był rewelacyjny.Cena bardzo zachęcająca,dane na papierze też,tylko jakiś mały teścik...i na ścianę:D
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Obraz dalej rewelacyjny.
Test w czwartek w przyszłym tygodniu.
Na razie wszyscy którzy odebrali są zadowoleni, nie wpisują jak widać złych opinii.
 

piko70

New member
Gdzieś czytałem,że 2018.Ogólnie bardzo skąpo z informacjami.Trzeba poczekać do przyszłego czwartku na test kikiego.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Pewnie jest nalepka.
Będzie na zdjęciach.
Tak jak pisałem telewizor z udziałem inżynierów Hitachi, miałem przyjemność z nimi rozmawiać . Świetna jakość - jak to oleda.
Promocja jeszcze trwa do 15 lub do wyczerpania zapasów.
 

Endru

New member
Hej, Ktoś znalazł już jakiekolwiek opinie użytkowników na temat tych TV?
Czy jest opcja doinstalowania HBO GO? Jak z gwarancją i serwisem w PL? Czy można liczyć na wymiane matryc jak w przypadku LG?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Gwarancja producenta 2 lata door to door.
Gwarancja obejmuje wszystko jak w każdej innej firmie.
 

Endru

New member
Kiki, nie mogę znaleźć informacji jaki to coś ma system operacyjny? Android? Widzę wszędzie Youtube i Netflix ale nie ma wzmianki o HBO GO..

Na wymianę matrycy ze względu na wypalenia to chyba mozna liczyć tylko u LG dotychczas.. stąd moje pytanie odnośnie Hitachi.
 

FanKosmosu

New member
Kiki, nie mogę znaleźć informacji jaki to coś ma system operacyjny? Android? Widzę wszędzie Youtube i Netflix ale nie ma wzmianki o HBO GO..

Na wymianę matrycy ze względu na wypalenia to chyba mozna liczyć tylko u LG dotychczas.. stąd moje pytanie odnośnie Hitachi.

Dołóż do LG.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
HBO GO nie ma.
Netflix i Youtube - jest. Gwarancja jest dwa lata door to door.
Jak na wszystko w Polsce.
 
Do góry