TV 65" OLED jaki ?

TiNiO

Member
Witam, nastał ten moment kiedy to mojego leciwego SHARP LC-46LE700E postanowiłem wymienić na coś większego i nowszego. Chciał bym minimum 65 cali jeśli w budżecie znajdzie się 75" to będę bardzo szczęśliwy kwota jaką mam to +- 7500 zł (wyższe kwoty rozważę ), chciał bym raczej OLEDa ale nie koniecznie.

Telewizor oglądam z odległości 3,5 metra , tv musi wisieć na ścianie (takie meble ;P ) , najczęściej oglądam TV sam ,czasem w 2 osoby i jestem na przeciwko tv. Z lewej strony okno ale zasłonięte żaluzjami. Oglądam raczej wieczorami czasem zdarza się w dzień . Głównie tv używam do Netflixa , HBO GO , Yotube programy TV rzadko (mam tylko DVBT) , gram sporo na konsoli PS4 oraz chcę dokupić XBOX S do filmów na płytach 4K. Kiki nie ukrywam ,że chciał bym dokonać zakupu u Ciebie :)
Fajnie by było jak by tv czytał filmy z dysku/pendriva i miał jakiś rozsądny system smart tv.


To chyba na tyle proszę o pomoc bo całkowicie wypadłem z rynku TV :D :)
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
W klasie cenowej masz dwa modele Oledów
-Philips 65oled 803 za 7999 zł
Kalibracja
Wtyczki
Dostawa

Lg 65c8 za 7999 zł
Kalibracja
Dostawa

A za dopłatą masz Philipsa 65oled903 z soundbarem B&W -9999 zł
Kalibracja
Wtyczki
Dostawa
Uchwyty
Montaż
Zestaw HUE gratis .
 

TiNiO

Member
NO i super zdecyduję się raczej na model Philipsa 65oled903, odezwę się do Ciebie Kiki na początku przyszłego miesiąca .

Pozdrawiam i dzięki :)
 

omnia

New member
Autorze, kupiłeś ten telewizor? Możesz napisać jak Ci się podoba? Czy korzystasz w wbudowanych głośników czy jakiegoś innego typu nagłośnienia?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Philips wygrywa z innymi oledami na wszystkich pokazach w Europie.

[youtube]xSMDjf7kZ1Q[/youtube]

[youtube]ygIQall8P1M[/youtube]
 
Ostatnia edycja:

jasssu

New member
Czytałem o tych pokazach, faktycznie to jest dobra wiadomość dla Philipsa, ale oni wiele lat kalibrowali swoje telewizory, by jakość mieć najlepszą. Jestem ciekaw jak pójdzie nowemu z serii 7 i tym wrześniowym.
 

domik

New member
Cześć, podepnę się pod ten wątek bo mam podobne wymagania. Obecnie posiadam starego Samsunga UE48H6400. Szukam nowego TV do salonu bo po zmianie mieszkania mam 4.5m do TV. Zastanawiam się mocno nad 903 pytanie czy są inne tańsze alternatywy. Mam w planach zakup PS4/PS5. Zależy mi żeby system nie mulił jak i stosunkowo dobrym dźwięku. Nie wiem czy inny zestaw z subwooferem sprawdzi się lepiej. Chciałbym móc zagrać na słuchawkach więc połączenie przez bluetooth po prostu musi działać.

@Kiki zamawiając u ciebie robicie montaż na ścianie?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Model 903 masz w specjalnej ofercie obecnie.
Pełen pakiet:
- kalibracja
- wtyczki
- aktualizacja
- sprawdzenie
- Montaż
- uchwyt.
Wgrywamy wtyczki, dlatego system nie muli.
W tej klasie nic lepszego nie kupisz co do jakości, możliwości, dźwięku, przejść tonalnych, czerni, głębi obrazu, wyposażenia.
 

domik

New member
Kiki - zacząłem się nad tym zastanawiać. Tego subwoffera wbudowanego w TV pewnie nie da się używać bez włączenia całego telewizora? Długofalowo szukałem rozwiązania żeby móc z telefonu włączyć spotify z muzyką. Jeśli tak jest to pewnie wziąłbym tańszy TV i jakiś zestaw kina - słyszałem pozytywne opinie o Onkyo HT-S7805B.



Alternatywa tylko 803 vs C8? Co o tym myślisz?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Obydwa są bardzo dobre - masz specjalne ceny dla niebieskich i na LG i na Philipsa. Można zrzucać obraz i dźwięk ze smartfona i tu i tu.
 

Sp@yek

New member
Witam.Podepnę się pod temat.
Jakie są różnice między 803 a 903?903 ma lepszy dźwięk co po za tym?
Lepiej kupić 803 plus soundbar czy 903?
A może jest jakiś innym model do 10tys. 65 cali z android tv.
Tv philips ma funkcję oszczędzania energii
Kod:
Wyłączanie obrazu (dla radia)
To oznacza że można słuchać muzyki np. ze spotify przy wyłączonym tv na głośnikach z telewizora?
 
Ostatnia edycja:

Sp@yek

New member
A to ta opcja mi się przyda.Masz może model 903?Jak to jest z tym dźwiękiem z głośników
Kod:
Bowers & Wilkins
to jest taki chwyt marketingowy czy rzeczywiście dźwięk jest super?
Na tych telewizorach jest wsparcie dolby atmos?Tak jak np. w Lg.
 
Do góry