Oled 55Cali

Sylwia28

New member
Witam jaki w tej chwili jest waszym zdaniem najlepszy Oled wielkości około 55Cali nie wiekszy?
Osobiście obstawiam:

1.PANASONIC TX-55FZ950
i
czy to prawda że model PANASONIC TX-55FZ800 jest praktycznie taki sam nie bedzie różnicy
w jakości wyświetlanego obrazu ? ...na pewno dokupie do niego jeszcze JBL Bar 5.1
 

Sylwia28

New member
Panasonic i Sony to sie zgodzę ale Lg ponoc szmelc i w USA dużo zwrotów wymieniaja na wczesniej wymienione marki. To lepszy Sony czy Panasonic?
 

darekgra

Member
w USA nie ma panasonic na rynku więc info błędne...
LG jest ok,
Sony jest na androidzie - ja uważam to za minus,
Panasonic jednak ma najlepszy wyświetlany obraz, na minus nie obsługuje dżwięku DTS
Lg jest z tej trójki najtańszy a sony najdroższy.


ja sam z tej trójki kupiłem 65FZ800
 

RHJG

New member
Bez reklam
Sorry,oficjalnie TV Panasonica nie są oficjalnie sprzedawane w USA.Panasonic nie oferuje telewizorów dla amerykańskich konsumentów...Lepszy LG C8 !
 

DarkDevil

New member
B8 jest super z jednym minusem jesli uruchomisz z lg np netflixa a dzwiek pójdzie przez piec zapomnij o orginalnym dzwieku jaki daje aplikacja oprogramowania lg jest zdupcone i nic z tym nie robią .
 

mr_roba

Member
Proponuje Philips 803+Soundbar lub kino. Mam od 4 miesięcy i jestem bardzo zadowolony.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 

AdiPL

New member
I na mnie nadszedł czas - a czy np. warto wziąć Philipsa 55OLED903 względem 55FZ800E?

Szczerze, to wolałbym osobiście Panasonica, ale tata się uparł trochę na Philipsa - głośniki i faktycznie fajna opcja z tym Ambilightem.

Dla mnie liczy się przede wszystkim obraz, w przyszłości chcę dokupić przystawkę z Apple. Czy dźwięk warty jest dopłaty do Philipsa?

Czy dobrze celuję w tego Panasa, bo dla mnie to większy wyznacznik jakości, niż Philips, ale chciałbym też poznać Wasze zdanie?

Aktualnie korzystam z Netflixa, HBO Go itp, więc treści 4K mało, ale doszłoby pewnie jeszcze do tego kilka innych serwisów.

Soundbara nie zamierzam w przyszłości kupować, TV będzie wisieć na ścianie :)

Dzięki z góry za pomoc.
 

darekgra

Member
jeśli liczy się dla ciebie obraz to bierz fz800, bądz LG C8, światełka z tyłu możesz se dorobić z taśmy led tyle że nie będzie migać :)
jeśli chodzi o dźwięk każdy SB będzie grał lepiej niż ten wbudowany w TV, rewelacji po tych wbudowanych się nie spodziewaj.
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Obydwa są bardzo dobre,.
Na pokazach Philips wygrywa pod kilkoma względami.
Dźwięk B&W - warty dopłaty .
Dopłata nie jest o tyle większa o ile oddzielny soundbar.
Tym bardziej że jest specjalna cena. ale dla niebieskich.
Philips ma zdecydowanie większe możliwości, a ambilight przy takiej czerni niesie dużo radości.

Ale cenę masz super !
 
Ostatnia edycja:

mr_roba

Member
I na mnie nadszedł czas - a czy np. warto wziąć Philipsa 55OLED903 względem 55FZ800E?

Szczerze, to wolałbym osobiście Panasonica, ale tata się uparł trochę na Philipsa - głośniki i faktycznie fajna opcja z tym Ambilightem.

Dla mnie liczy się przede wszystkim obraz, w przyszłości chcę dokupić przystawkę z Apple. Czy dźwięk warty jest dopłaty do Philipsa?

Czy dobrze celuję w tego Panasa, bo dla mnie to większy wyznacznik jakości, niż Philips, ale chciałbym też poznać Wasze zdanie?

Aktualnie korzystam z Netflixa, HBO Go itp, więc treści 4K mało, ale doszłoby pewnie jeszcze do tego kilka innych serwisów.

Soundbara nie zamierzam w przyszłości kupować, TV będzie wisieć na ścianie :)

Dzięki z góry za pomoc.



Mi też wisi... na ścianie; Soundbar też.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 
Do góry