Oled 55Cali

SLAV7

New member
Bez reklam
LG 55C9 lub dużo droższy SONY 55AG9. Ja bym wybrał LG z kalibracją. . Ostatnio LG wygrało test konsumencki.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Masz super Oled Loewe 55Bild, Oled Philips 55 934, Oled 55 903
Sprawdź i daj znać .
Masz go w specjalnym programie "Piątka Loco" Sama wybierasz upust.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Nie no jeszcze nowości:
- Philips 55Oled 934 z B&W za 8999 zł z pakietem.
Podaj maila to wrzucę Ci specjalny program upustów - który wybierasz sam jaką chcesz mieć cenę
 

Alucardusek

New member
Oled + Soundbar

Cześć
Jestem nowy i jeszcze nie znalazłem gdzie można utworzyć nowy wątek, więc postanowiłem, że dokleję się do podobnego, liczę że pomożecie. Mianowicie chodzi mi o zakup telewizora oled + soundbara.
Trochę zainteresowałem się tematem, byłem w sklepach, popatrzyłem, posłuchałem.
Na chwilę obecną zastanawiam się nad zestawem:
LG OLED 55C9 (Zauroczył mnie ten model. No może 65cali jak jakaś dobra oferta) + JBL 5.1 lub Sony HT-ZF9+2głośniki (jeszcze nie sprawdziłem jak działa sony, tylko z opisu). W JBL na minus, że nie ma DD+ z tego co wyczytałem, powiedzcie czy to ma duże znaczenie, bo w sklepie przyjemniej grał. W tym przedziale cenowym to całkiem nieźle wypada ten sprzęt (2650zł na allegro). Czy nie lepiej by było znaleźć jakiś soundbar firmy LG żeby był jak najbardziej kompatybilny z telewizorem?
Czy może mielibyście jakąś inną propozycję?
Salon 25m2, soundbar max do 4tys zl (jeżeli na prawdę będzie wart ceny i różnica będzie odczuwalna w stosunku do jbla 5.1 za 2.6tyś), telewizor oled.
Zestaw głównie ma służyć do oglądania filmów -> Netflix i grania na xboxie + rzadko do słuchania muzyki.
Help :)
 

MJRegul

New member
Cześć. Szukam swojego pierwszego OLEDa o przekątnej 55 cali.

Mam na ten cel odłożone 6500zł i więcej nie chcę wydawać. W co celować?

Chodzą mi po głowie dwa modele - LG 55C9 i 55E8, czytałem ich recenzje ale sam jakoś nie mogę podjąć decyzji.

Szukam modelu, w którym jest największa szansa na minimalny efekt pionowych pasów na szarych kolorach.

Ważne jest dla mnie też bezproblemowe odtwarzanie plików .mkv

Celować w LG czy może zupełnie coś innego?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Masz specjalne ceny na wszystkie Oledty.
Są w programie pilotażowym.
Wszystko jest sprawdzane przy kalibracji.
 

Sylwia28

New member
Witam, dalej nie kupilam Oleda, czekalam az wyjdzie cos nowszego lepszego ale widze ze chyba jeszcze chwile trzeba bedzie poczekac wiec kupuje. Ktory okolo 50/55cali jest najlepszy na chwile obecna? Budrzet nie ograniczony. Droga zecz saundbar czy kino do malego pokoju 4x4m jakis konkretny zestaw?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
LG 55E9 jest w programie gdzie sam wybierasz ceny. Cena specjalna napisz na PW.
Philips 55oled934 w programie.
Soundbar do jakiej kwoty ?
 
Do góry