65 cali dobrej klasy do salonu.

dziadekba

New member
Jasny salon, oglądamy z odległości 2 do 4 metrów. Gierki raczej nie, chociaż nigdy nie wiadomo. TV chodzi codziennie z pół doby. Satelita z dekodera 4k na androidzie, odtwarzacz.
Mam plazmę 42" Panasonica z serii VT, ale chcę wymienić na coś zdecydowanie większego.
Wejdzie mi 65" i taki mam zamiar kupić. Kasa to ok. 10 000. Jeśli jest sens to mogę jeszcze sporo dorzucić.
Dookoła po 30cm ściany, więc nie wiem, czy ambilight będzie miał się gdzie rozpędzić.
Na razie mam rozrzut od Philips 65oled803 do Sony 65af9. Nie wiem tylko czy jest sens dopłacać aż tyle.
Nie siedzę w temacie i bardzo chętnie posłucham waszych rad.
Właściwie to bardzo liczę na nie.
 
Ostatnia edycja:

barburian

New member
Bez reklam
Tv

Jasny salon, oglądamy z odległości 2 do 4 metrów. Gierki raczej nie, chociaż nigdy nie wiadomo. TV chodzi codziennie z pół doby. Satelita z dekodera 4k na androidzie, odtwarzacz.
Mam plazmę 42" Panasonica z serii VT, ale chcę wymienić na coś zdecydowanie większego.
Wejdzie mi 65" i taki mam zamiar kupić. Kasa to ok. 10 000. Jeśli jest sens to mogę jeszcze sporo dorzucić.
Dookoła po 30cm ściany, więc nie wiem, czy ambilight będzie miał się gdzie rozpędzić.
Na razie mam rozrzut od Philips 65oled803 do Sony 65af9. Nie wiem tylko czy jest sens dopłacać aż tyle.
Nie siedzę w temacie i bardzo chętnie posłucham waszych rad.
Właściwie to bardzo liczę na nie.

Popatrz na LG 65c8 OLED oraz Panasonic 65FZ800
 

dziadekba

New member
Popatrz na LG 65c8 OLED oraz Panasonic 65FZ800


Też mi się podobają. Czytam, że w Panasonicu obraz lubi się przyciąć, a w LG system potrafi się zamulić.
Nie wiem, pewnie który kupię będę zadowolony, ale ciężko się na coś zdecydować. Jeśli wydaję pieniądze, to lubię kupić coś naprawdę dobrego. Sony odbiega ceną, ale niekoniecznie jest dużo lepsze.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Ja bym nie dopłacał.
Jesteś niebieski , więc na wszystkie modele masz specjalne ceny.
Philips najlepiej spełni oczekiwania.
I mieszczą się w Twojej klasie cenowej bez dopłacania.
Są dostępne od ręki.
 
Do góry