Oled do 15tys

Dz11kson

New member
Witam,
Prosze znawców o porade jaki telewizor moge/powinienem zakupic do kwoty 15 tys zl .

Czytalem opinie o LG E8/C8 i SONY9 i mam dylemat ktory wybrac . Philips sie ponoc wiesza i slaby soft

Do telewizora moge dokupic saundbar o ile slaby dzwiek z tv badz kino domowe z aplitunerem .

Serdeczne dzieki za pomoc !
 

Dz11kson

New member
Ostatnia edycja:

Rodrik_AR

New member
Poczekaj chwilę na Panasonica GZ2000. Jako pierwszy będzie miał zarówno HDR10+ jak i Dolby Vision. Mysię, że będzie to jedna z lepszych ofert Oled 2019
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Leć gdzie chcesz i nie 25k, a ok. 20k, bo za tyle był w ofercie swojego czasu za granica, konkretnie w DE.
Nie ma tematu.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Będzie lipiec/ sierpień.
Podobnie jak nowe Oledy innych firm.

Nowe Philipsy OLED tv Też będą miały HDR 10 i DV.

Sony 65 af9 i tak nie masz tyle kasy.
Zostaje Lg65e8 za 10.300 zl
 

Dz11kson

New member
KIKI akurat AF9 w 15 sie miesci . Powiedz mi miales badz masz go fizycznie ? Jak to wyglada z powieszeniem do na scianie duzo odstaje ? jest mozliwosc ?

Jak to wyglada z modelem od Lgc8
 

Tomek969

Member
Aktualnie LG 77C8 kosztuje obecnie 5050EUR, w grudniu byly oferty po 4270EUR.
Philipsa nie kupowal bym w zadnym wypadku, to tutejszy marketing promuje go i jeszcze jedna firme. A jesli mialo by byc cos w zakresie 65'' to ja jestem zadowolony z 65C8 nie wydaje mi sie zeby aktualna wersja 2019 cos rewolucyjnego wnosila Panasonic jest za drogi. Mialem w domu LG i Sony jednoczesnie zostal LG.





https://geizhals.at/lg-electronics-oled-77c8lla-a1787493.html?hloc=at
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Af 9 sprzedaliśmy ale nie wiele - tylko kilka sztuk.
Gra świetnie.
Cena 13.800 zł z kalibracją.
Jak wisi jest ok. Jak stoi nie każdy akceptuje.
Oled 65E8 jest w promocji ale tylko do środy.
Oled 65 C8 jest dla niebieskich w cenie 9599 zł
Wszystkie z kalibracją i dostawą.

Tomek - Philipsy mają dobrze, więc możesz spać spokojnym snem !
Nowe oledy Philipsa dopiero sierpień już na Pie !

Masz jeszcze extra modele Loewe Oled TV -też są dostępne od ręki.
 

Tomek969

Member
Tak wiem ze Philips ma sie dobrze a Panasonic bankrutuje juz to tutaj wszystkim objasniales ;)
A w dniu dzisiejszym w niemieckim MM mozna wyrwac LG 65'' OLED za 1850EUR rabat 150EUR jeszcze przy platnosci PAYPAL od wyswietlanej ceny.


MMOLED.png



:lol:
 
Do góry