Telewizor 55 do sypialni za max 6k

czarny2807

Active member
Bez reklam
Jeśli wiesz więcej jak Philips i byłeś przy rozmowach to podaj linka do informacji.


Kiki z Twoim obecnym zachowaniem i pisaniem postów to niebawem na forum zostaniesz Ty i Twój syn administrator tego forum. Nie będzie miał już Philips patentu na ambilight i basta. I ne czaruj ludzi z jakimiś rozmowami. Patent jest na 20 lat i nie ma możliwości przedłużenia. Tak stanowi prawo i basta.
 

brodacz

Active member
Bez reklam
Czarny jesteś w kosmicznym błędzie. Firma Singer do dziś bierze za patent wynalezienia igły z otworem przy ostrym końcu. Wszyscy producenci maszyn do szycia od przeszło 100 lat płacą im za ten patent. Zatem nawet jeśli Philips uwolni go dla innych, to może zechcieć taką kasę, że innym opłaci się to montować tylko w najwyższych modelach.
 

czarny2807

Active member
Bez reklam
Nie, nie jestem w bledzie. Piszemy o wylacznosci na patent. I taka jest tylko przez 20 lat. I nic Philips nie musi uwalniac.
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Ambilight został wynaleziony w 2002 roku.
Więc po pierwsze 2022 mija 20 lat.
Po drugie Philips rozwinął technologię i z pewnością ma swoje plany.
 

czarny2807

Active member
Bez reklam
Kiki jako wielki fachowiec powinieneś mieć wiedzę, że patent Philipsowi kończy się w 2020r. Plany pewnie Philips ma. Każda firma ma plany. Wszystkie inne zapewne wprowadzenie w swoich modelach ambilight.
 

bielikk

New member
Bez reklam
Ja widziałem na włąsne oczy i osobiście dla mnie oglądanie filmu z tymi swiatełkami to jest tragedia

Lettner123 - a gdzie oglądałeś - gdzie widziałeś te "światełka"? O jakiej tragedii piszesz.
Ambilight to "super" technologia - prawdę mówiąc ja praktycznie "ambi" nie wyłączam, TV mam ustawiony na szafce o wysokości 55 cm przy ścianie pomalowanej na biało.


Ambilight można regulować - ustawiać w wielu "płaszczyznach" - sposób śledzenia: wideo, muzyka ..., intensywność, jasności itp.

Przy włączonym "ambi" nawet wiadomości na TVP 1 wyglądają "bardziej kolorowo"
"Ambi" nie służy tylko przy oglądaniu filmów, ale wszystkich programów w TV. Oglądanie koncertów muzycznych, filmów przyrodniczych, transmisji sportowych "TO BAJKA".:cool:
 
Do góry