OPTICUM 65MUA1500 4K proszę o opinię

Tomimen

New member
Cześć, na wstępie prosiłbym moderatora aby wrzucił mój temat do odpowiedniego działu i zarazem przepraszam za błąd, jeżeli wrzuciłem nie tutaj ;)

Prosiłbym o opinię ludzi którzy mają/mieli ten TV, chcę kupić taki telewizor, a informacji w internecie na temat tego konkretnego modelu nie ma prawie w ogóle.

Z góry dziękuję za pomoc.
 

Tomimen

New member
Ja to znalazłem na Allegro.
65° za taką kasę to nie dużo...tyle, że w internecie nie ma w zasadzie żadnych informacji na temat tego konkretnego modelu i dlatego się waham ;)

Nie mam 5 postów więc linka z allegro wkleić nie mogę ;)
 

Tomimen

New member
Zgadza się, przeznaczony do hoteli, ale też i niby do domów.
@brodacz masz jakieś info na temat tego konkretnego modelu czy tak ogólnie te hotelowe mają kiepski obraz?
 

brodacz

Active member
Bez reklam
Zgadza się, przeznaczony do hoteli, ale też i niby do domów.
@brodacz masz jakieś info na temat tego konkretnego modelu czy tak ogólnie te hotelowe mają kiepski obraz?

Nie mam, ale bylem kiedys sprzedawcą sprzętu (w tym hotelowego) i różnice były widoczne gołym okiem. Wówczas hotelowe były droższe bo miały np zegar (pod ekranem) dodatkowe funkcje dostępu warunkowego itp. Jednak miały mniej opcji poprawy obrazu. Np brak upłynniaczy.
Jako, że ten wydaje się mimo to najtańszy na rynku to sam odpowiedz sobie na pytanie, na czym mogli przyoszczędzić?
 

Karol1976

Active member
Bez reklam
Nie mam, ale bylem kiedys sprzedawcą sprzętu (w tym hotelowego) i różnice były widoczne gołym okiem. Wówczas hotelowe były droższe bo miały np zegar (pod ekranem) dodatkowe funkcje dostępu warunkowego itp. Jednak miały mniej opcji poprawy obrazu. Np brak upłynniaczy.
Jako, że ten wydaje się mimo to najtańszy na rynku to sam odpowiedz sobie na pytanie, na czym mogli przyoszczędzić?

Kupując przez internet zawsze możesz zwrócić jak ci nie będzie odpowiadał ? Ten tv ma tryb hotelowy jak i domowy ale za taką kasę i tyle cali raczej szału nie będzie , Procek 2 rdzenie ? trochę za słaby moim zdaniem ?
 

Tomimen

New member
Cena nie jest duża, ale mimo wszystko chciałem kupić ten telewizor na raty, a w związku z tym pewnie będą jakieś problemy żeby go ewentualnie oddać.

No nic, w ciemno nie kupię. Przeważnie przy tego typu zakupach posiłkuje się tym co znajdę w internecie, opinie użytkowników, testy etc. ;)

Dziękuję za wszelkie wypowiedzi, szukam czegoś innego. Pozdrawiam
 
Do góry