Af8 czy fz800- ogromny dylemat

Panowie a jakie są plusy i minusy obecnych oledów jak chodzi o takie szczegóły?
1. Gwarancja?

a)Czytałem że Sony daje możliwość przedłużenia gwarancji do 5 lat ale nie daje gwarancji na wypalenia.
b)LG znowu daje 2 lata i bez problemu wymienia matrycę jak się coś wypali na obrazie.
c)O Panasonic nic nie wiem. Może ktoś coś napisać?

2. Płynność ruchu i upłynniacze.

a) Wiele osób piszę że najlepszy upłynniacz ma SONY
b) Panasonic już podobno trochę gorzej wypada ale bez tragedii.
c) Najgorzej podobno wypada LG.

3. Nowe technologie w TV Oled.

a) Sony ma DV i HDR10
b) Panasonic ma chyba HDR10+ ale brakuje mu DV
c) LG Podobnie jak Sony ma DV i HDR10

Jak już wiemy w najnowszym Panasonic GZ2000 (2019) już będzie miał pełne wsparcie dla wszystkich technik. Ciekawe czy wszystkie tegoroczne modele dostaną takie wsparcie?

No i najważniejsza kwestia to pieniądze i Sony najdroższy potem Panasonic i najtańszy LG.

Dla mnie faworytem jak chodzi o jakość byłby chyba Sony chociaż jest najdroższy. Problem jedynie jest z brakiem gwarancji na wypalenia się matryc.

Jestem też ciekaw czy np nie dało by rady zrobić upgrade oprogramowania z opcją włączenia HDR10+ na rocznikach 2018.
 

venomas200

New member
Bez reklam
Ja mam podobny dylemat. Chodziłem po sklepach i patrzyłem
Na początku C8 wydawał mi się i kiepski AF8 dużo lepszy ze względu na ruch głównie. Następnego dnia pojechałem i pobawiłem się LG i ustawiłem pod siebie de juder indeks blur. Efekt przeszedł moje oczekiwania. Było świetnie. Tak więc ja jestem zdecydowany na C8 tylko muszę sprzedać swojego HX850 nie chodzi już o kasę ale o miejsce nie mam gdzie trzymać 55 HX850 i 65 LG
 
Do góry