55 czy 65 cali

barburian

New member
Bez reklam
Witaj, jesli z 250cm ogladasz to celuj w 65 cali - zakładam że będziesz oglądał
Netflix 4K czy filmy Blu-Ray jakieś kiedyś ...
 

utratam

New member
Dzięki, a który OLED 65 cali będzie najsensowniejszy?



TV ma być do Netflixa/HBO (90%) oraz PS4 (sesje nie dłuższe niż 3 godziny)
Budżet powiedzmy 10.000 PLN z możliwością przekroczenia o ilei jest sens.

Obecnie mam PHILIPS OLED 55POS9002 i jestem bardzo zadowolony...


Skłaniam się ku polecanemu na forum LG OLED65C8, ale kusi mnie również Philips 65OLED873z uwagi na Ambilight. Te modele można mieć w budżecie do 10.000 PLN.Rozumiem, że nie ma sensu dopłacać do Philips 65OLED903 czy Sony KD-65AF9 ?
 

jasssu

New member
873 to kontynuacja 9002 tylko w wersji 65 calowej.
903 to już mega premium półka - m.in to czy się opłaca zależy jakie masz nagłośnienie. Dziewiątka ma głośniki powstałe we współpracy z B&W i to jest najpoważniejsza różnica między tymi telewizorami.
 

barburian

New member
Bez reklam
Panasonic FZ800
LG C8
SONY AF9
Philips Seria 8 lub 9
Jedź do sklepu i zobacz co Ci się podoba, lub zamów prezentację w domu .
 

brodacz

Active member
Bez reklam
Nie bądź łosiem, tylko najpierw przymierz się z tym co masz. Jeśli faktycznie okaże się za mały wtedy pomyśl o czymś większym. Tylko daj znać bo chętnie przygarnę tego 9002;-)
 

utratam

New member
Dzięki wszystkim za wpisy, trochę mi się rozjaśniło. W salonie RTV byłem, wszystkie TV prezentują się równie fajnie i podejrzewam, że z każdego będę i tak zadowolony...matryca najbardziej zrobiła wrażenie w Sony,



Nie bądź łosiem, tylko najpierw przymierz się z tym co masz. Jeśli faktycznie okaże się za mały wtedy pomyśl o czymś większym. Tylko daj znać bo chętnie przygarnę tego 9002:wink:


"Stary" OLED 55 cali idzie do sypialni i do salonu potrzebny nowy TV, więc od razu celuję w 65 cali.



873 to kontynuacja 9002 tylko w wersji 65 calowej.
903 to już mega premium półka - m.in to czy się opłaca zależy jakie masz nagłośnienie. Dziewiątka ma głośniki powstałe we współpracy z B&W i to jest najpoważniejsza różnica między tymi telewizorami.
W salonie będę mieć również stereo z głośnikami B&W 704 S2 więc Philips 903 odpada.


Czyli brałbym pod uwagę:

PHILIPS 65OLED873 lub 65OLED803 - za tym wyborem przemawia Amilight; czym te modele się różnią? 803 jest nowszy?
LG C8 - polecany na forum, fajny pilot
SONY AF9 - to już 12.000 PLN, warto dopłacić te 2000 PLN ?
QLED SAMSUNG QE65Q9FN - z uwagi na granie na PS4, ten TV fizycznie mi się podoba, ma fajny, jednolity tył

Jak bym miał wybierać od razu to chyba PHILIPS 65OLED803:

1. Ambilight
2. "mniejszy" model 55OLED803 dostał nagrodę EISA BESTBUY
3. korzystam z PHILIPS 55POS9002 i jestem zadowolony z tej marki
 
Ostatnia edycja:

utratam

New member
Cześć kiki, na razie jestem na etapie projektu salonu, jak dojdzie do urządzania z pewnością się do Ciebie zgłoszę.

Dzięki wszystkim za pomoc w tym wątku
 

jasssu

New member
No to jeśli nie zależy Ci na lepszych głośnikach to jednak ten 803 lub starszy 873. Ale kiki ma już dla Ciebie promocję to chyba wybór jest jasny.
 
Do góry