LG B8 albo Philips 873 (65') PS4 PRO* NETFLIX*

Jaki TV byś wybrał wg moich preferencji ?


  • Total voters
    0

Czarek08

New member
Witam, mam do wyboru jeden z powyższych telewizorów. Lg B8 albo Philips 873. Telewizor będzie używany głównie do oglądania filmów z Netflixa, własnych 4K oraz do grania na PS4 PRO. Zależy mi na jak najlepszym efekcie HDR, a ten jak widziałem w testach lepiej wypada w 873. Druga istotna rzecz to input lag, ten lepszy w LG bo prawie o połowę mniejszy. I teraz pytanie, który z nich wybrać i dlaczego. Argumentem, który nie jest istotny jest Ambilight, więc na to nie zwracam uwagi. I czy różnica między 19 ms a 39 ms input laga jest faktycznie zauważalna w rozrywkowym graniu w domu, oczywiście na dobrym poziomie. Liczę na opinie :)

* sprawdzałem filmy 4k HEVC w sklepie i na obydwu działało bez zacięć, o czym przeczytałem gdzieś wcześnie, że występują czasami problemy
 
Ostatnia edycja:

Czarek08

New member
Niestety 65 zmieści mi się wsam raz na stoliku obok mebli, 75 to na całej ścianie by musiał wisieć, może kiedyś :D wolę jednak oled, a z tego co widzę ten philips to led
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Oled Philipsa dzięki systemowi ambilight daje Ci wrażenie , że obraz jest większy niż jest w rzeczywistości - bo się "wylewa " na ścianę.
Jak będziesz niebieski - masz specjalną cenę.
 
Do góry